Ana SayfapopGülşah Kömür, ilk şarkısı “Çok Mu Zor?” ile şansını deniyor

Gülşah Kömür, ilk şarkısı “Çok Mu Zor?” ile şansını deniyor

Vodafone FreeZone Online Müzik Yarışması’nda birinci seçilen Gülşah Kömür’ün ilk şarkısı “Çok mu Zor?” dinleyicilerle buluştu. Şarkıda Kömür’e Onurr da eşlik ediyor.  

Vodafone FreeZone Online Müzik Yarışması”nda 11 bin kişi arasından halk oylamasıyla birinci seçilen Gülşah Kömür’ün ilk şarkısı “Çok mu Zor?” yayınlandı. “Çok mu Zor?” şarkısının sözü, bestesi ve aranjesi birçok hit şarkıya imza atan Onur Özdemir’e (Onurr) ait. Kayıtları FreeZone Stüdyo’da tamamlanan şarkıda Onurr vokalleriyle de Gülşah Kömür’e destek oldu.Şarkının klibi Hünkar Suyu Kasrı’nda tamamlandı. Klibin yönetmenliğini ve fotoğraf çekimlerini ise İmre Haydaroğlu üstlendi.

Müzik yarışmasında yaklaşık 11 bin kişi arasından halk oylamasıyla birinci seçilen Gülşah Kömür, yarışma boyunca Mustafa Sandal ve Tarık Sezer’den koçluk alma fırsatı yakaladı. 25 yaşındaki genç şarkıcı, yarışma sonrası yoğun bir prodüksiyon sürecine girerek “Çok mu Zor” isimli bir şarkı hazırladı. Şarkı, GNL & FreeZone Stüdyo etiketiyle tüm platformlarda yayınlandı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR