Ana SayfarapGüneş'ten yeni bir single: "Dikenlerinle" yayında

Güneş’ten yeni bir single: “Dikenlerinle” yayında

“Dua” adını verdiği şarkısıyla listelerden inmeyen rap sanatçısı Güneş, yeni şarkısı “Dikenlerinle”yi MOB etiketiyle yayınladı. 

Güneş, “Dikenlerinle” öncesinde de hakkında merak edilenleri anlattığı videosuyla dinleyicisinin karşısına çıktı. İşte bu videodan çıkan çarpıcı başlıklar:

“Etrafım çok kalabalıktı ama ben hep yalnızdım, tek başımaydım. Müzik benim için çok iyileştirici bir şey, antidepresanım gibi. Yıllardır kurduğum hayallerimin peşinden koşuyorum. Neden şarkıcı olmak istiyorsun sorusu benim için neden gözün mavi gibi bir şey. Ben böyle doğdum ve aslında bu yolu takip ettim. bu benim yolum. Müziğin dışında farklı hiçbir şeyle gündeme gelmek, sempati toplamak istemem. Sadece müziğimle konuşulmak isterim.”

GUNES

“Dünyada bir şeyi değiştirebilme şansım olsaydı bu acımasızlık, vicdansızlık olurdu. Savunmasız canlılara yapılan acımasızlığı yok etmek isterdim. Bence sanatçılar dünyayı değiştirecekler çünkü onların kalpten davrandıklarını düşünüyorum. Müzik yaparken şundan yola çıkıyorum: daha fazla kişiye dokunmak ve daha fazla kişiyi değiştirmek istiyorum aslında. Birazcık sesimizi dinlemiyoruz, geriye atıyoruz. Müzik bu kalpten duyguları ortaya çıkarıyor. Bu yüzden müzik yapıyorum.”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR