Ana SayfarapGüneş'ten yeni EP Sür Eve yayınlandı

Güneş’ten yeni EP Sür Eve yayınlandı

Türkçe rap dünyasının yetenekli isimlerinden Güneş, Sür Eve adını verdiği 4 şarkılık yeni EP’sini MOB etiketiyle yayınladı.

“Seni İstemiyorum”, “Kalmak Daha Zor”, “Sür Eve” ve “Son Defa” adını taşıyan 4 yeni şarkıdan oluşan EP ile Güneş; Spotify’ın NKVT listesinin de kapağı oldu. EP’den yayınlanan single “Seni İstemiyorum”un klibi de bugün yayınlandı. Söz ve müziği Güneş’e ait olan şarkının klibi Zobunus ve Güneş tarafından çekildi.

GÜNEŞ KİMDİR?

Ses tellerini kullanmaya başladığından beri müzikle iç içe olan,elinde tarak ayna karşısında konserler vererek büyüyen, kendine kurduğu dünyayı gittiği her yere yanında götürüp üretmeye olan açlığını dindirmeye çalışan kız, Güneş. 
 Etrafı çok kalabalıktı ama hep tek başınaydı. Ebeveynleri kendi hayat mücadelesinde oradan oraya savrula dursun, Güneş kaybolmamak için kendi antidepresanını buldu. MÜZİK! 
 Katıldığı bir şarkı yarışmasında finale kaldıktan sonra gelen teklifler ve içine girdiği havuzun büyüklüğüyle, Güneş tekrar bir sürü insan arasında kaybolmaktan ve kendisini başka birine çevirmelerinden korkuyordu. 
 Dış dünyadan onu ayıran sihirli bir kapı var sanki, sahne arkasında, set arasında, yemekte her nerede olursa olsun kağıdı kalemi eline aldığı an kapatıyor o kapıyı…Yıllarca ‘’Acaba hayatım bir illüzyon mu?’’ diye sorguluyor, kendini kandırdığını düşünüyor. Ama bunların üstesinden geleceği gücü yine kendi içinde müziğiyle bulabileceğini ve yıllardır kurduğu hayallerin peşinden her şeyi kucaklayıp gitmesi gerektiğini biliyor.

GUNES

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR