Ana SayfaHaberlerGünümüz ilişkilerine dair: "Fleishman Is in Trouble"

Günümüz ilişkilerine dair: “Fleishman Is in Trouble”

Yeni dizi “Fleishman Is in Trouble”, günümüz ilişkilerini odağına alıyor. Başrollerde ise Claire Danes ve Jesse Eisenberg var. 

Dating uygulamaları üstünden şekillenen günümüz ilişkilerini evli bir çiftin ayrılık sonrası yaşadıklarına odaklanarak anlatan yepyeni bir dizi geliyor. 17 Kasım’da yayına girecek olan Hulu yapımı FX dizisi “Fleishman Is in Trouble”ın başrollerini ise “Homeland”den tanıdığımız Claire Danes ve “The Social Network”teki performansıyla dikkatleri üstüne çeken Jesse Eisenberg üstleniyor.

Taffy Brodesser-Akner‘in yaratıcılığını üstlendiği dizi, kendisinin 2019 yılında yayımladığı aynı isimli kitabının ekrana uyarlaması olacak. Eisenberg‘in canlandırdığı 40’lı yaşlarındaki Toby Fleishman, uzun süreli bir evliliğin ardından yeni boşanmış ve kendisini dating uygulamalarına kaptırmış biri olarak karşımıza çıkıyor. Gençliğinde elde edemediği başarıyı yakalamaya başladığı sırada eski eski Rachel iz bırakmadan ortadan kayboluyor ve onu çocuklarla baş başa bırakıyor. Evliliklerinde ters giden şeyin ne olduğunu sorgularken, kendisine karşı daha dürüst olması gerektiğinin farkına varıyor. Günümüz kadın-erkek ilişkilerine dair izleyicinin kendisinden de mutlaka bir şeyler bulacağı bu diziyle ilgili Claire Danes The New York Times’a verdiği röportajda, “Evlilik biraz sıkan bir ayakkabı gibi” diyor. Eisenberg ise “Ben ayağımda bir ayakkabı olmasından çok mutluyum” açıklamasında bulunuyor. 

Dizinin Türkiye’de hangi platform ya da kanal üstünden yayına gireceğini henüz bilmiyoruz ama umuyoruz ki en kısa sürede bizler de izleme şansına sahip oluruz.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR