Ana SayfapopÜnlü şarkıcı Hadise'den yeni single: "Küçük Bir Yol"

Ünlü şarkıcı Hadise’den yeni single: “Küçük Bir Yol”

Türkçe pop müziğin güçlü seslerinden Hadise, yeni EP’sinin ilk şarkısı “Küçük Bir Yol”u dinleyicileriyle paylaştı.

Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan “Küçük Bir Yol”un sözleri Mete Özgencil ve Devrim Karaoğlu imzası taşıyor. Şarkının bestesi ve prodüktörlüğü de Karaoğlu’na ait.

Uzun zamandır O Ses Türkiye’nin jüri üyesi olarak da izlediğimiz popstar, yeni şarkısıyla ilgili şunları kaleme aldı:

Kayıtları Los Angeles’ta yapılan şarkının müzik ve düzenlemesi Devrim Karaoğlu’na, sözleri Mete Özgencil ve Devrim Karaoğlu’na ait. Şarkının mix’ini Will Brierre, mastering’ini birçok önemli projede imzası bulunan Howie Weinberg ve Will Borza tarafından yapıldı.

3 Eylül Perşembe video klibi de yayımlanan şarkının yönetmen koltuğuna Hadise ile 2006 yılından beri birçok başarılı projede beraber çalışan Şenol Korkmaz oturuyor. Klibin görüntü yönetmenliğini Veli Kuzlu üstlendi. Hadise’nin fotoğrafları Emre Ünal tarafından çekildi.

İtalyan modaevi Valentino ve İtalyan mücevher markası Pomellato, Küçük Bir Yol’un klibinde Hadise’yi giydirerek Türkiye’de bir ilk gerçekleştirildi. Her zaman güçlü kadın hikayelerinden beslenen ve kadının bağımsız yaratıcılığını destekleyen Valentino ve Pomellato’nun Hadise ile gerçekleştirdiği bu iş birliği global moda ve sanat dünyasının Türk müzik endüstrisi ile buluşmasında öncü bir adım.

Klipte aşktan ayrılığa, tutkudan özgürlüğe duygularıyla, hayalleriyle, hesaplaşmalarıyla, cesaretiyle ve özgürlüğüyle bir kadının iç dünyasının en gerçek ve en sürreel hallerini yansıtan Valentino imzalı kıyafetlerin seçkisi ve styling’inde İnan Kırdemir’in imzası var.

Fuşya pembesi bir paltonun kadın gücünü temsil edebildiği, dev binaların ve plazaların arasından ata binip giderken giyilen elbisenin bağımsızlığı müjdelediği, taşlı bir abiye ile hürriyetin kutlanabildiği hatta tutkulu bir aşk hikayesinde dahi gitme ya da kalma kararını kadının verebildiği bir yolda yolun küçük, büyük, uzun veya kısa olmasının hiçbir önemi yok.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR