Ana SayfapopHadise'nin yeni şarkısı "Hay Hay" yayınlandı

Hadise’nin yeni şarkısı “Hay Hay” yayınlandı

Türkçe pop müziğin sevilen isimlerinden Hadise yeni şarkısı “Hay Hay”ı Pasaj Müzik etiketiyle tüm dijital müzik platformlarında video klibiyle birlikte yayımladı.

Sözü, müziği ve düzenlemesi Ersay Üner’e ait ‘Hay Hay’ iki kişinin yollarını ayırmasının hikayesini anlatıyor.

Özgürlük ve mücadeleye saygı duruşu niteliğindeki ‘Hay Hay’ın Şenol Korkmaz yönetmenliğinde çekilen video klibinde Hadise dünyaca ünlü lüks moda markası Valentino ve lüks mücevher markası Pomellato ile ikinci kez iş birliğine imza attı.

Hadise, klip için kreatif Direktör Pierpaolo Piccioli imzalı Valentino Pre-Fall 2021 koleksiyonundan gördüğümüz ve marka tarafından Milano’dan özel olarak Türkiye’ye gönderilen elbise ve trençkotu giydi.

1947 yılında tarihe “en güzel intihar” olarak geçen Evelyn Francis McHale’nin yaşamına son verme hikayesi, “Hay Hay” şarkısının video klibinde sonun başlangıçla arasındaki bağı anlatan bir metafor olarak kullanıldı.

Hadise bu şarkıyı “Hayatında her anlamda sürekli mücadele içinde olan, zaman zaman düşen ve kalkan, her başlangıcın bitişinden sonra yenilmiş hissetse de tekrar ayağa kalkıp yoluna devam eden, yürüyen ve sonra koşan kadınların hikayesi” olarak tanımlıyor.

 

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR