Ana SayfaHaberlerHaftanın en yeni şarkıları

Haftanın en yeni şarkıları

Veeee günlerden cuma! Hafta sonuna adım atarken bugün yayınlanan yeni şarkıları playlist’imize almanın tam sırası. Gelin birlikte keşfedelim yeni çıkan şarkıları!

Çağan Şengül – “Yangın”

Çağan Şengül‘ün yedi şarkıdan oluşan ilk albümü “Yangın” bugün yayınlandı. Albümün açılış parçası ise Şengül’ün Cem Adrian ile seslendirdiği ‘Ben Sana Veda Edemem’ oldu.

Yaşar Görkem Arslan – ‘Sorma’

Bugüne kadar alternatif sahneden Melis Yelman, Canozan, Çağrı Sinci, Melis Karaduman, Melisa Karakurt gibi birçok ismin prodüktörlüğünü üstlenen Yaşar Görkem Arslan, ilk teklisi Sorma’ ile karşımızda.

Batu Akdeniz – ‘Maskeler Düştü’

2020 yılında çıkardığı ‘Eksik’ şarkısıyla dikkatleri üstüne çeken Batu Akdeniz, yeni teklisi ‘Maskeler Düştü’yü bugün yayınladı. Sözü ve müziği Akdeniz‘e, prodüksiyonu Sezer Dinç’e ait olan şarkının animasyon klibi, müzik yasaklarını ve sansürü eleştiriyor.

Palmiyeler – ‘Ne Kadar Sevsen de’

“İkimiz” adlı albümlerini kısa bir süre önce yayınlayan Palmiyeler‘den ‘Ne Kadar Sevsen de’ adlı yepyeni bir şarkı geldi bugün!

Second – ‘İstanbul’da’

Türkçe punk rock dendiğinde akla gelen ilk gruplardan biri olan Second, Grup Vitamin‘in ‘İstanbul’da’ adlı şarkısına kendine has yorumunu kattı.

 

Aydilge – ‘Sözlerin Bittiği Yer’

Aydilge’nin sözünü ve bestesini kendisinin üstlendiği yeni şarkısı ‘Sözlerin Bittiği Yer’ dinleyiciyi yalnızlık ve terk edilme duygularının müzikle ifade edildiği bir yolculuğa çıkarıyor.

Çağrı Sinci – ‘Zig Zag’

Çağrı Sinci‘nin dört şarkılık “Zig Zag” isimli EP’siyle aynı ismi taşıyan şarkısı bugün dinleyicilerle buluştu. Sözleri Sinci’ye bestesi ve prodüksiyon süreci Cem İnce’ye ait olan şarkı EP’ye dair de bir önizleme niteliğinde.

Eskiz – ‘Son Dans’

Eskiz, 25 Kasım’da yayınlayacağı yeni albümü “Ateşle Beni”den ‘Son Dans’ isimli yeni şarkısını paylaştı. 28 Ekim’de ise albüm öncesi son bir tekli daha gelecek, o da ‘Bugünlerde’.

GRUV – ‘Korkuyorum’

Karşınızda yepyeni bir grup var! Işıl Ekimeri ve Fatih Atmaca‘nın bir araya gelerek oluşturduğu GRUV, ‘Korkuyorum’ şarkısı ile müzik sahnesine resmi olarak adım atmış bulunuyor.

Bildiğin Gibi Değil – ‘Ağrı’

Bildiğin Gibi Değil, önümüzdeki ay yayınlayacakları “Gelgit” albümlerinden son teklileri ‘Ağrı’ ile karşımızda. Şarkı hepimizi pişmanlıklar ve kabullenmek istemediğimiz anlarla yüzleştiriyor.

Sera Savaş – ‘Konuşulmayanlar’

Sera Savaş önümüzdeki aralık ayında yayınlayacağı albümünden bir tekli daha paylaştı. ‘Konuşulmayanlar’ın sözü ve bestesi Savaş‘a, kayıt ve aranjesi Berkant Ali’ye, mix işlemleri ise Onur Gülanber’e ait.

Bilge Teker – ‘Bul Beni’

‘Bu Adam’, ‘Masal’ ve ‘Yalan İzleri’ teklileriyle bu yıl müzik sahnesine adım atan Bilge Teker‘in ‘Bul Beni’ adlı yeni şarkısı bugün dijital platformlardaki yerini aldı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR