Ana SayfaHaberlerHaftanın en yeni şarkıları

Haftanın en yeni şarkıları

Bu hafta yine yerli müzik sahnesinden birçok ismin yeni şarkısı yayınlandı. Playlist’lerinizi güncellemeden önce listemize göz atmanızı öneririz.

Özge Fışkın – ‘Günler’

“Moğollar’a Saygı” albümünün dokuzuncu şarkısını Özge Fışkın seslendirdi. Fışkın‘ın Moğollar diskografisinden seçtiği ‘Günler’ şarkısı Taner Öngür tarafından bestelenen bir Nazım Hikmet şiiri. 

Kozmos – ‘Hoşçakal’ 

Zeynep Bastık ile çıkardığı ‘Savaştım Harbiden’ teklisinin ardından Kozmos‘tan solo bir şarkı geldi. ‘Hoşçakal’ huzurlarınızda!

Canozan & Deniz Tekin – ‘Aşkın Bu Sarhoşluğu’

Alternatif sahnenin sevilen isimlerinden Canozan ve Deniz Tekin‘in birlikte seslendirdiği ‘Aşkın Bu Sarhoşluğu‘nu dinlediniz mi?

Kum – ‘Sen Başkasın’

Alternatif sahnenin şahsına münhasır kişiliklerinden Kum, üretimine hız kesmeden devam ediyor. Yıl içerisinde birçok tekli yayınlayan Kum‘un son şarkısı ise ‘Sen Başkasın’.

Şenay Lambaoğlu – ‘Uzun Hikaye’

Son olarak ‘Sis’ adlı teklisini yayınlayan Şenay Lambaoğlu, yeni şarkısı ‘Uzun Hikaye’yi bugün dijital platformlarda paylaştı.

Çağrı Sinci – ‘Teleskop’

Çağrı Sinci önümüzdeki hafta çıkaracağı EP’si “Zig Zag”tan son teklisi ‘Teleskop’ ile karşımızda. Şarkının sözleri Sinci’ye, bestesi Cem İnce ve Kaan Tanrıverdi’ye ait.

Ali471 – “808&Çay”

Ali471, yeni albümü “808&Çay” ile müzik sahnesine geri döndü. Albümde 16 parça yer alıyor, çıkış parçası ise ‘Oh Shit’. 

Harun Adil & Da Froi – ‘Sabrım Yok’ 

Harun Adil, 12 düet çalışmasını içeren albümünden üçüncü tekliyi bugün yayınladı. Da Froi ile bir araya gelen Adil, ‘Sabrım Yok’ diyor. 

Güncel Gürsel Artıktay – “Şehirler Boyunca Aklımdaydın”

‘Bu Yüzden’, ‘Uzak Yol’ veÖlmezdim’ gibi şarkılarıyla tanıdığımız Güncel Gürsel Artıktay ilk albümü “Şehirler Boyunca Aklımdaydın”ı bugün çıkardı. 9 şarkıdan oluşan albümün lansman konseri ise 3 Kasım’da Salon İKSV’de olacak. 

GOSS – ‘Anla’

Elektronik pop-rock ikilisi GOSS, üç parçadan oluşan EP’den ilk teklisi ‘Anla’nın akustik versiyonunu bugün paylaştı. Söz ve müziği GOSS’a ait olan şarkının prodüktörlüğünü, parçanın kayıt ve mixing’ini de üstlenen Efe Demiral yaptı. 

Sefo & Aerro – ‘Gitti’

Sözleri Sefo’ya, müziği Sefo ve Aerro’ya ait ‘Gitti’ isimli şarkı, soğuk kış günlerinde yazı aratmayacağa benziyor. 

Burry Soprano – ‘Maria’

‘Affet Beni Sevgilim’, ‘Mary Jane’, ‘Çekmeceden Yıldızlara’ gibi şarkılarıyla tanınan Burry Soprano‘nun yepyeni şarkısı ‘Maria’ karşınızda. Sözü ve müziği Burry Soprano’ya ait olan ve kültürler arası bir aşk hikayesini anlatan şarkının düzenlemesi Mouss imzası taşıyor.

Lider – ‘Acilen’

Lider, önümüzdeki aylarda çıkaracağı beş şarkılık EP’sinden son teklisi ‘Acilen’i müzikseverlerle paylaştı. EP’nin tamamında olduğu gibi şarkının söz ve müziği Lider‘e ait. 

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR