Ana SayfaHaberlerHaftanın en yeni şarkıları

Haftanın en yeni şarkıları

Yerli sahnede bugün adeta yeni şarkılar partisi veriliyor. Gelin radarımıza takılan en yeni şarkıları birlikte keşfedelim.

Melis Karaduman – ‘bizdenbaşka.’

Alternatif sahnenin üretken isimlerinden Melis Karaduman, yeni teklisi “bizdenbaşka.” ile ikili romantik ilişkilere dair en öznel ve eşsiz anları topluyor. Şarkının sözleri ise Karaduman ve Kaan Arslan‘a ait.

Harun Adil & Mirac – ‘Boombox’

Harun Adil, 12 şarkılık düet albüm çalışmasının dördüncü teklisi ‘Boombox’ ile karşımızda. Sözlerini Mirac ile birlikte yazıp seslendirdiği şarkının bestesi ise Serhat Özen’e ait.

Ani – ‘Dertle Vals’

Ani, birçok türü içinde barındıran albümünü tekli olarak yayımlamaya devam ediyor. ‘Dertle Vals’ adlı yeni şarkısının sözleri ise diğerlerinde olduğu gibi Ani‘ye ait.

Batu Akdeniz – ‘Kal Masallarda’

Batu Akdeniz‘in bitmiş aşklara ithafen yazdığı yeni şarkısı ‘Kal Masallarda’, sevgiliyi bir masal kahramanına, yaşanmış aşkı da bir masala benzetiyor.

Burak King, Tefo & Seko – ‘Güle Güle’

Türkçe rap dünyasının sevilen üç ismi Burak King, Tefo ve Seko bir araya gelerek ‘Güle Güle’yi bugün yayınladı. Şarkı Burak King’in ikinci albümünde yer alıyor. Klibi ise Cem Erdem yönetmenliğinde çekildi.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR