Ana SayfaHaberlerHaftanın en yeni şarkıları

Haftanın en yeni şarkıları

Yerli sahneden yükselen seslere kulak verdiğimiz bu cuma gününde, yayınlanan en yeni şarkılar arasından radarımıza takılanlar sizlerle. 

‘Deli Gibi’ – Ayça Özefe

2019 yılında yayınladığı ‘Olmuyor Bak’ adlı teklisinden sonra dikkatleri üstüne çekmeye başlayan Ayça Özefe, yeni şarkısı ‘Deli Gibi’yi bugün yayınladı. Sözü ve bestesi kendisine, düzenlemesi ise Orçun Ayata’ya ait.

‘İnsan’ – Bildiğin Gibi Değil 

Ekim ayı gibi ilk albümleri “Gelgit”i yayınlamaya hazırlanan Bildiğin Gibi Değil, bu yıl paylaştıkları ‘Bitmez’ ve ‘Muzdarip’in ardından yeni şarkıları ‘İnsan’ı dinleyicileriyle buluşturdu.

‘Olsun’ – Lvbel C5

Yerli rap sahnesinin dikkat çeken isimlerinden Lvbel C5, yeni teklisi ‘Olsun’u yayınladı. Reggaeton ve dancehall altyapılı bu enerjik şarkıyı dinlediniz mi?

‘Lacivert Lateks’ – Mavi

Henüz 18 yaşında olmasına rağmen kendine özgü sound’uyla dikkat çeken Mavi, ilk albümü “Veritas” sonrası yeni teklisi ‘Lacivert Lateks’i bugün yayınladı.

‘Full Koordine’ – LEVO

Drill müziğin ülkemizdeki temsilcilerinden LEVO’nun dinamik şarkısı ‘Full Koordine’ şimdi yayında.

‘Fresh’ – Asil Slang ve Bixi Blake

Sözleri Asil Slang ve Bixi Blake‘e, müziği ve düzenlemesi ise Baz ve Slong‘a ait olan ‘Fresh’, bu yaz sizleri dans pistine sürükleyecek.

‘Artık Faydası Yok’ – Ani 

Geçen yıl yayınladığı ‘Araf’ adlı teklisiyle müzik piyasasına giriş yapan Ani, 10 şarkılık albümünden ikinci teklisi ‘Artık Faydası Yok’u müzikseverlerle buluşturdu. ‘AFY’nin söz ve müziği şarkıcıya ait.

‘Tek Başına’ – İnsan Mıyız

Alternatif müziğin genç isimlerinden İnsan Mıyız‘ın yeni şarkısı ‘Tek Başına’, bugün dijital platformlarda yerini aldı. Şarkı, özgürlüğü kısıtlanmadan kalbe hapsedilmiş bir aşkın hikayesini anlatıyor. 

‘Radyo Televizyon’ – Sabriyeva Galaktika

Kariyerine elektronik müzik alanında ilerleme kararı alan Ecem Çelik‘in yeni projesi Sabriyeva Galaktika‘nın ilk teklisi ‘Radyo Televizyon’, disko ve elektronika türlerini tek bir potada eritiyor. Şarkının söz ve müziği Ecem Çelik‘e ait.

‘Kağıttan Kaptanlar’ – Birsen Tezer

Birsen Tezer sonbaharda yepyeni bir albüm çıkarmaya hazırlanıyor. Albümde yer alan şarkılardan biri olan ‘Kağıttan Kaptanlar’ı ise bugün paylaştı. Sözü ve bestesi sanatçının kendisine ait şarkının düzenlemesinde Adem Gülşen, Birsen Tezer, Derin Bayhan, Emre Tankal, Orhan Deniz ile Tunç Öndemir yer alıyor.

‘OLALA’ – Ege Çubukçu

Ege Çubukçu son teklisi ‘Lighthouse’un ardından ‘OLALA’ ile karşımızda. Çubukçu yeni şarkısının duyurusunu kendi Instagram hesabından şu sözlerle paylaştı: “Herkesin hayatından çıkıp gitmesini istediği birileri var. Kolektif düşünürsek bu sayıyı bire indirebiliriz :)”

‘Kara Bela (NİtroKıDD’s Vision)’ – Özge Ürer

Özge Ürer geçtiğimiz mayıs ayında yayınladığı albümü “Urbanist”in remix versiyonunu hazırlamaya girişti. Bu albümden ilk tekli Kara Bela (NİtroKıDD’s Vision)’ ise bugün yayınlandı. 

‘Bazen’ – Frozen Clouds ve Kum

Ezhel cover’ları ‘Sakatat’ ile sesini duyuran Frozen Clouds‘un Kum ile çıkardığı ilk teklisi ‘Bazen’ şimdi yayında. Grubun yeni albümünün de yolda olduğunu duyuralım.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR