Ana SayfaHaberlerHaftanın en yeni şarkıları

Haftanın en yeni şarkıları

Bugün çıkış yapan yeni şarkılar arasında hem Sefo, Evrencan Gündüz gibi sevilen isimlerin parçaları hem de müzik sahnesine yeni adım atan ve keşfedilmeyi bekleyenler var. 

Evrencan Gündüz – ‘Yavrum’

Evrencan Gündüz, babası Asım Can Gündüz‘ün doğum günü olan 15 Ağustos’ta onun ‘Yavrum’ adlı şarkısını yeniden düzenleyerek dinleyicilere sundu. Kendi Instagram hesabında duygusal bir notla şarkının duyurusunu yaptı: “Umarım ileriki yıllarda onun o çok sevdiğim eserlerini sizlerle daha çok buluşturabilirim. Huzurla uyusun, emanetin bende güvende. Seni seviyor ve attığım her adımda seni de yanımda görüyorum Babacım.”  

Sefo ve Jako – ‘Kördüğüm’ 

Sefo‘nun Jako ile seslendirdiği ‘Kördüğüm’ şarkısı, uzak mesafe ilişkisi yaşayan birinin dilinden yaşadığı süreci anlatıyor. Sözleri Sefo ve Jako‘ya ait olan şarkının prodüktörülüğünü Aerro üstlendi.

Berkay Altunyay – Olmazlara İnat (Y3MR$ Remix)

Berkay Altunyay‘ın geçen sene çıkardığı, sözü ve bestesi kendisine ait olan ve milyonlarca dinlenmeye ulaşan şarkısı ’Olmazlara İnat’ şimdi Y3MR$ imzası taşıyan remix versiyonuyla yayında.

Cem Yenel – ‘Gitmicem’

Geçen mayıs ayında ‘Devam Et’ adlı teklisiyle dikkatleri üstüne çeken Cem Yenel, son şarkıcı ‘Gitmicem’ ile karşımızda. Sözü ve müziği Yenel‘e ait olan şarkının aranjesi ise Sezer Dinç tarafından yapıldı.

Ani – ‘Hepten Lanet Ettim’

Ani kısa bir süre sonra yayınlayacağı 10 şarkılık albümünden üçüncü bir şarkı paylaştı. ‘Hepten Lanet Ettim’, alternatif R&B sound’u ve grunge vokali ile dikkat çekiyor. Söz ve müziği ise Ani’ye ait.

Aşarhan Büyükgenç – ‘Geri Dön’  

Aşarhan Büyükgenç’in, elektronik altyapıya eşlik eden çello ve vokallerle dinleyenleri melankolik bir dünya içinde dansa davet eden ilk teklisi ‘Geri Dön’.

Hazi – ‘Gibiyim’

‘Sayende’, ‘Duvar’, ‘Yaralı’ gibi teklileriyle tanıdığımız, üretim sürecini yurt dışında sürdüren Hazal Kazancı, namıdiğer Hazi, yeni teklisi ‘Gibiyim’i bugün yayınladı.

Sevda Deniz Karali – ‘Bir Fotoğraf Çekinebilir Miyiz?’

Sevda Deniz Karali, Mirkelam‘ın sevilen şarkılarından ‘Bir Fotoğraf Çekinebilir Miyiz?’ parçasını kendine özgü tarzıyla yorumluyor.

Özge Ürer – ‘Kartallar (Nitrokidd’s Vision)’

Alternatif sahnenin son zamanlarda dikkat çeken isimlerinden Özge Ürer‘in “Urbanist” remix albümünden ikinci teklisi ‘Kartallar (Nitrokidd’s Vision)’, Türkçe sözlü drum’n bass sound’uyla dikkat çekiyor.

Selin – ‘Cool’

Kendine has vokali ve güçlü sesi ile dikkat çeken Selin, yeni teklisi ‘Cool’u bugün yayınladı. Prodüktörlüğünü Gil Lewis’in üstlendiği şarkının söz ve bestesi Selin, Micky Blue ve Gil Lewis‘e ait.

Ebru Keskin – ‘Alo’

Ebru Keskin, Şehinşah ile birkaç ay önce çıkardığı teklisi ‘Taktik’in ardından Afro Türk pop tarzındaki yeni şarkısı ‘Alo’ ile karşımızda. Şarkı ayrılık sonrası bitmeyen git gellere, susmayan telefonlara, kalp ve akıl arasındaki savaşlara eğlenceli bir yanıt niteliğinde.

 

Duygu Çevik – ‘Gece Güneşi’

2019’da yayınladığı ‘Boşu Boşuna’ teklisiyle profesyonel müzik hayatına adımını atan Duygu Çevik, bugün yepyeni şarkısı ‘Gece Güneşi’ni paylaştı. Sözü ve müziği Duygu Çevik’e ait olan parça, pop, neo-pop, nu-funk, synth-pop türlerine göndermeleriyle dikkat çekiyor.

ASP – ‘Uzaklaş’

Daha önce ‘Gelemedim Üstesinden’ ve ‘Ağır Ağır’ teklilerini çıkaran ASP yeni şarkısı ‘Uzaklaş’ı bugün yayınladı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR