Ana SayfaHaberlerHaftanın en yeni şarkıları

Haftanın en yeni şarkıları

Yerli sahnenin genç isimlerinin en yeni şarkılarından severek takip ettiğimiz müzisyenlerin yeni parçalarına müzik dolu bir gün bizleri bekliyor. 

The Away Days – ‘Life After Love’

The Away Days‘den ‘Life After Love’ adlı yepyeni bir şarkı geldi bugün. Her yıl bir tekli çıkaran The Away Days, son olarak geçen yıl ‘How Many Times’ şarkısını yayınlamıştı.

GOSS – ‘Kalbinin İçinde’

Üst üste yayınladıkları tekliler ve yakın zamanda Deniz Tekin ile ortaklaşa yaptıkları ‘İz’ adlı parçayla dikkatleri üzerine çeken bağımsız synth pop-elektronik rock ikilisi GOSS‘un yeni şarkısı ‘Kalbinin İçinde’yi dinlediniz mi?

Dou – ‘Senin İçin’

Yerli sahnenin en yeni isimlerinden Dou, ilk solo teklisi ‘Senin İçin’ ile müzik sahnesine hızlı bir giriş yaptı. Söz ve müziği Dou’ya ait parçanın düzenlemesi Samih (Oğuzhan Aras), miks ve mastering’i ise Adham Farid imzası taşıyor.

Onur Güney Kumaş – ‘Şehirler ve Bombalar’

‘Uyan Kendine Gel’ teklisini geçtiğimiz aylarda çıkaran Onur Güney Kumaş, sözü, bestesi ve aranjesi kendisine ait olan ikinci teklisi ‘Şehirler ve Bombalar’ı bugün dinleyicilerle buluşturdu.

Levvera – ‘Nadas’

Reggae grubu Bosphoroots’un vokalisti Levvera, solo projesi kapsamında yeni teklisi ‘Nadas’ı yayınladı. Çağrı Sinci ve Da Poet gibi Türkçe rap sahnesinden isimlerle düetleri de bulunan Levvera, bu yılın sonuna doğru iki şarkı daha çıkaracak.

Tuna Kiremitçi ve Lütfiye Özipek – ‘Kor Gibi’     

“Tuna Kiremitçi Ve Arkadaşları III” albümünün yedinci şarkısı olan ‘Kor Gibi’de Tuna Kiremitçi, O Ses Türkiye yarışmasının birincisi Lütfiye Özipek ile bir araya geldi.

Ani ve Marowhite – ‘Yerin Kulağı Var’

Önümüzdeki aylarda yeni bir albüm yayınlamaya hazırlanan Ani yeni şarkısında Marowhite ile bir araya geldi ve ‘Yerin Kulağı Var’ ortaya çıktı. Şarkının söz ve bestesi ikiliye ait.

Frozen Clouds ve 3pillie – ‘Hatıran’

Frozen Clouds kısa bir süre önce Kum ile bir araya gelerek yaptıkları ‘Bazen’i yayınlamıştı. Şimdiyse grup, 3pillie ile işbirliği yaptığı ‘Hatıran’ şarkısıyla karşımızda.

Şenay Lambaoğlu – ‘Sis’

Prodüktör Genco Arı ile birlikte ürettiği üçüncü teklisi ‘Sis’i bugün yayınlayan Şenay Lambaoğlu, funk, disko ve elektronik esintiler taşıyan şarkısıyla dinleyiciyi dansa davet ediyor. İkili daha önce ‘Bilirim’ ve ‘Çiçekli Perdeler’ şarkılarında birlikte çalışmıştı. 

Ozorginal ve Ceg – ‘Aynı Şekilde’

Rap sahnesinin dikkat çekenlerinden Ozorginal, Ceg ile birlikte ‘Aynı Şekilde’ adlı şarkı için bir araya geldi.

Egemen Akkol – ‘Benle Bu Kızın Ne İşi Var?’

Rock sahnesinin genç isimlerinden Egemen Akkol, ‘Kıyamet’, ‘Boş Bir Gemi’, ‘Ölmek İstedim’ gibi şarkılarının ardından sözü ve müziği kendisine ait olan ‘Benle Bu Kızın Ne İşi Var?‘ı yayınladı.

Faruk Çeliker ve Şad – ‘Artık Uzatma’

Faruk Çeliker ve Şad ikilisi pop ve rap sound’unu birleştirdikleri ‘Artık Uzatma’ ile karşımızda. İkili beraber birçok projeye daha imza atacaklarını da duyurdu.

Zen-G – ‘Baby Birtanem’

Rap dünyasının sevilen isimlerinden Zen-G‘den yepyeni bir şarkı geldi, hem de bu şarkıyı çocuklara atfetti. Sözü ve müziği kendisine ait olan ‘Baby Birtanem’in klibinde de çocuklar yer alıyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR