Ana SayfaHaberlerHaftanın en yeni şarkıları

Haftanın en yeni şarkıları

Yerli müzik sahnesinden sevilen pek çok isim bu hafta yepyeni şarkılarını yayınladı. Hadi hep beraber playlist’imize hangilerini ekleyeceğimize karar verelim. 

Ozbi – ‘Boşver Gitsin’

Türkçe Rap’in dikkat çeken isimlerinde Ozbi, ‘Bu Gezegen” adlı teklisinden sonra yepyeni bir şarkıyla karşımızda! ‘Boşver Gitsin’i dinlediniz mi?

Paptircem – ‘Nereye Gömsem?’ 

Üretim temposuyla dikkat çeken isimlerden biri de tabii ki Paptircem. ‘Son bir Defa’, ‘Olsa Bi’ Yolu’, ‘Akşam Üstü Hüznü’ ve son olarak Kaan Arslan‘la birlikte yorumladıkları ‘Sen Sorma’nın ardından yeni teklisi ‘Nereye Gömsem?’ sizlerle.

Yüzyüzeyken Konuşuruz – ‘Kaş II’

Yüzyüzeyken Konuşuruz‘un 2014’te yayınladığı “Otoban Sıcağı” albümündeki ‘Kaş’ şarkısını hatırlıyorsunuz değil mi? Şimdiyse grup ‘Kaş II’ adlı yeni teklilerini yayınladı.

Ahmet Ali Aslan – ‘Kumrular Gibi’

Geçen ocak ayında yayınladığı “Yeni Bir Kabuk” albümünün ardından Ahmet Ali Aslan bu yılın ilk teklisi olan ‘Kumrular Gibi’ ile sessizliğini bozdu.

Eskiz – ‘Disko Japon’

Eskiz, bu sonbahar için hazırladığı yeni albümü Ateşle Beni”denDisko Japon’ adlı yeni teklisini paylaştı. 

Ege Can Sal – ‘İmkansız’

Türk pop müziğinin yeni isimlerinden Ege Can Sal, ‘İmkansız’ adlı yeni şarkısını bugün yayınladı. Şarkının söz ve müziğinde ise Ege Can Sal, GOKO! ve Çağan Şengül imzası bulunuyor.

 

Ani – ‘Çürümeye Başlayan Ruh’

Ani her hafta yeni bir şarkı ile müzik listelerinde yer alan isimlerden. Şimdiyse ‘Çürümeye Başlayan Ruh’ ile sesini yükseltiyor.

Böyleyken Böyle – ‘Dumanlar Var Üzerimde’

“Arayı hiç açmadan devam ediyoruz” diyerek sosyal medya hesaplarından yeni şarkıları ‘Dumanlar Var Üzerimde’yi duyuran Böyleyken Böyle, son olarak ‘Sabahın Dört Buçuğunda’ şarkısını çıkarmıştı.

İnsan Mıyız – ‘Seni Senden’

Ankaralı indie pop grubu İnsan Mıyız, bu yıl yayınladığı ‘Gök Mavi’ ve ‘Tek Başına’nın ardından yeni teklisi ‘Seni Senden’i dinleyicilerle buluşturdu.

Berkay Altunyay – ‘Kurtulsam’

‘Olmazlara İnat’ şarkısıyla güçlü bir çıkış yakalayan Berkay Altunyay, üretimine hız kesmeden devam ediyor. Söz ve müziği Altunyay’a, düzenlemesi Mert Öksüz ile Ege Alp Soysal’a ait olan ‘Kurtulsam’ eski aşka çağrıda bulunuyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR