Ana SayfaHaberlerHAIM dördüncü albümlerinin hazırlıklarına başladı

HAIM dördüncü albümlerinin hazırlıklarına başladı

Amerikalı indie grup HAIM stüdyoya döndü! Son yılları olabildiğince yoğun geçiren Haim kardeşler dördüncü albümleri için çalışmalara başladıklarını TikTok üzerinden eğlenceli bir kliple hayranlarına duyurdu.

En son 2020 yazından yayınladıkları üçüncü stüdyo albümleri “Women in Music Pt. III” ile yakaladıkları büyük başarıyla listelerin ve ödül törenlerin vazgeçilmezi haline gelen HAIM yoğun programlarının arasında yeni bir albüm için anca vakit bulabildi. Kız kardeşler, farklı projeleri sebebiyle bir süre sahnelerden uzak kalmış olsa da üretmeye hiç ara vermediklerini dile getirmişlerdi.

Geçtiğimiz yıl bir dünya turuyla hayranlarının karşısına çıkan grup tekrar işe koyuldu. Paul Thomas Anderson’ın son filmi “Licorice Pizza”nın başrolünde yer alan küçük kardeş Alana Haim’in ilk oyunculuk performansıyla geçtiğimiz yılın ödül sezonunun yıldızlarından birine dönüşmesi de grubun verdiği araya tatlı bir sebep olmuştu. Grup stüdyoya dönüş haberlerini de Alana’nın bu oyunculuk macerasına gönderme yapan bir TikTok ile duyurdu.

“Pearl” filminden Mia Goth’un “Lütfen, ben bir yıldızım” repliğinin duyulduğu ses klibi eşliğinde Este ve Danielle’in Alana’yı kollarından zorla stüdyoya çekerken gördüğümüz klip, “Sen Oscar ödüllü bir aktris olmak için doğmuşsundur ama ablaların seni zorla stüdyoya döndürür” metniyle paylaşıldı.

@haimthebandHaim4♬ original sound – A24

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR