Ana SayfapopHalil Sezai'den "Bu Şehirde"ye klip geldi

Halil Sezai’den “Bu Şehirde”ye klip geldi

Pop müziğin eskimeyen seslerinden Çelik’in Devir Değişti albümünde pek çok sanatçı unutulmaz Çelik şarkılarını yeniden yorumladı. Albümün ilk klibi Halil Sezai’den geldi. 

Müzik dünyasının usta yorumcuları ve sanatçıları Fatih Erkoç, Emre Aydın, Cem Adrian, Pamela, Halil Sezai, Umut Kuzey, İskender Paydaş ve Orkestrası, Oğuzhan Uğur, Gülçin Ergül, Can Gox, Rubato’nun, kariyerinde 35 yılı geride bırakan Çelik’in şarkılarını seslendirdiği Devir Değişti albümünün ilk klibi Halil Sezai’nin yorumladığı “Bu Şehirde” şarkısına çekildi.

Söz ve müziğin Çelik Erişçi’ye ait olduğu, düzenlemesini İskender Paydaş’ın yaptığı “Bu Şehirde” şarkısının klibi Onur Battal yönetmenliğinde çekildi. Yaklaşık 10 senedir New York’ta yönetmenlik yapan Onur Battal, şimdiye kadar aralarında CNN, Bloomberg, ESPN gibi medya devlerinin de bulunduğu bircok marka ve kurumla çalıştı. Türkiye’nin önemli televizyon gazetecilerinden Cüneyt Özdemir’in New York çekimleri ve canlı yayınlarını yönetti. Jordan Matter, Brandon Woelfel, Jenn Halweil gibi ikonik isimlerle çalışmaya devam ediyor.

 

New York ve New Jersey’de iki günde çekilen klibin kurgusunu ise Serdar Borcan yaptı. Halil Sezai, albümde emeği geçen herkese teşekkür ederek, “Çocukluğumuzun efsane, eskimeyen şarkılarından birini yorumlama şansı bulduğum için çok mutluyum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Keyifli dinlemeler, izlemeler” dedi.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR