Ana SayfaDünyadanHalsey: "Şu an vücudumla ilgilenmiyorum, bebeğimle meşgulüm"

Halsey: “Şu an vücudumla ilgilenmiyorum, bebeğimle meşgulüm”

Dünyaca ünlü ABD’li sanatçı Halsey, birkaç gün önce Saturday Night Live’daki şovundan sonra bir post paylaşarak içini döktü.

Bebeği Ender Ridley’i temmuz ayında kucağına alan ünlü sanatçı Halsey, Saturday Night Live’daki canlı performanslarından sonra doğum sonrası ne kadar iyi göründüğüyle ilgili gündem olmuştu. Bu durumdan rahatsız olan Halsey, bir Instagram gönderisinde vücuduyla ilgilenmediğini, şu an odağının oğlu olduğunu yazdı.

HALSEY

“Bunu gönderiyorum çünkü ne yaparsam yapayım insanlar vücudum hakkında konuşacaklar. Bu, göz önünde olmanın kafa karıştırıcı bir belirtisi, bu yüzden şikayet etmek yerine size konuşacak gerçek bir şey vereceğim. İki gece önce SNL ‘de sahne aldım ve birçok insan ne kadar iyi göründüğümü söyledi. Bu garip bir duyguydu. Vücudum uzun zamandır bir yabancı gibi. Bu slayttaki ilk resim, bebeğimin doğumundan sonraki günler. Birçok insan, bir süre sonra hala hamile göründüğünüzü bilmiyor. Vücudum hala değişiyor ben de kendi haline bıraktım. Şu anda spor yapmakla ilgilenmiyorum. Çok yorgunum ve canım oğlumla oynamakla çok meşgulüm. Bununla birlikte, geçen geceki tüm bu iltifatların arkasındaki vücut, özel olarak dikilmiş bir kıyafet sayesindeydi ve mükemmel bir şekilde ışıklandırıldı, böylece kendimi iyi hissedip işimi yapabildim.

Doğumdan hemen sonra ‘harika’ görünmeniz gerekliliği illüzyonunu beslemek istemiyorum. Şu anda benim anlatmak istediğim bu değil. Siz de bir ebeveyn olduğunuz için beni takip ediyorsanız ve yaptığım şeyi anlıyorsanız, lütfen yanınızda olduğumu bilin. Fiziksel olarak ne kadar değişirse değişsin ‘bebek öncesi bedenime’ asla kavuşamayacağım çünkü artık bir bebeğim oldu! Ve bu beni sonsuza dek değiştirdi; duygusal, ruhsal ve fiziksel olarak. Bu değişiklik kalıcı. Ve geri dönmek istemiyorum! Ama dürüst olmak gerekirse, gerçekten yorgunum ve insanüstü değilim ve bunlar gerçekten zor. Her şeyi çok gerçek tutarken sanatıma ve aileme hizmet etmek için elimden gelenin en iyisini yapıyorum.”

 

View this post on Instagram

 

halsey (@iamhalsey)’in paylaştığı bir gönderi

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR