Ana SayfaMüzikHalsey'in en iyi 5 sahne performansı

Halsey’in en iyi 5 sahne performansı

Yarın KüçükÇiftlik Park’ta konser verecek Halsey’in en iyi sahne performanlarıyla eğlenmeye bugünden başlıyoruz.

Halsey‘in Türkiye’de apayrı bir kitlesi var. Niye mi? Çünkü bildiğiniz üzere eşi Türk. Ama bundan öte şarkıları ve özellikle konserlerinde sergilediği performanslarıyla başlı başına bir dünya starı. Halsey‘e kendimizi bu kadar yakın hissediyor olmamızın en büyük nedenlerinden biri de cana yakın tavrı ve özel hayatına dair olumlu olumsuz ne varsa büyük bir samimiyetle sözünü sakınmadan paylaşıyor olması. Yarın, 3 Eylül’de, KüçükÇiftlik Park‘ta dinleyicileriyle buluşacak olan Halsey‘in konserine en iyi 5 sahne performansını izleyerek hazırlanmaya ne dersiniz?

‘Without Me’ – iHeartRadio Jingle Ball 2019

Halsey, ‘Without Me’ şarkısını geleneksel hale gelen iHeartRadio Jingle Ball organizasyonunda, 2019’da canlı olarak seslendirmişti. Şarkı 2020’de yayınladığı “Manic” albümünde de yer alıyor.

‘Graveyard’ – American Music Awards 2019

Amerikan Müzik Ödülleri her yıl birbirinden ilginç sahne performanslarına ev sahipliği yapıyor. Halsey‘in ‘Graveyard’ şarkısını söylediği bu performansı ise unutulmaz olanlar arasında.

‘Hold Me Down’ – Vevo LIFT Live 2015

Halsey 2015 yılında çıkardığı “Badlands” albümünün hit şarkılarından olan ‘Hold Me Down’ ile aynı yıl Vevo’nun LIFT Live Sessions etkinliğinde yer aldı.

‘You Should Be Sad’ – Saturday Night Live 2020

2020 yılında Halsey‘in Saturday Night Live’a konuk olduğu ve ‘You Should Be Sad’ şarkısını seslendirdiği bu performansı da akıllara kazınanlardan.

‘Colors’ – Billboard Women in Music 2016

2016 yılında Billboard’un düzenlediği Women in Music etkinliğine katılan Halsey, o dönem çıkardığı hit şarkılarından ‘Colors’ı söylemişti.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR