Ana SayfaHaberlerHarbiye Açıkhava'da sahne alan ilk rap sanatçısı Gazapizm oldu

Harbiye Açıkhava’da sahne alan ilk rap sanatçısı Gazapizm oldu

Son yılların en popüler rap şarkıcılarından Gazapizm, KerkiSolfej’in düzenlediği Harbiye Açıkhava Konserleri kapsamında konser verdi. Bu konser ile ilk kez bir Türkçe rap müzik sanatçısı Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde yer almış oldu.

Konser öncesinde basın mensupları ile bir araya gelen Gazapizm; “Harbiye’de ilk konserimiz. Türkçe rap bugüne kadar kaldırımlardan barlara, gece kulüplerinden büyük festivallere ve Harbiye’lere kadar geldi. Bu işi Türkçe rap camiası adına hep birlikte başardık. Bizi destekleyen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Sahneye beyazlar içerisinde çıkarak, “Hepiniz hoş geldiniz. Aslında biz de hoş geldik çünkü ilk Harbiye Açıkhava konserimiz. Çok heyecanlıyız ve sizlerle burada buluştuğumuz için çok mutluyuz” diyen Gazapizm, konsere “Gece Sabahın” şarkısı ile başladı.

Cem Adrian, Gaye Su Akyol, Korhan Futacı ve Muhlis Berberoğlu’nun konuk olduğu konserde, 4 Eylül’de yayınlanacak “Perişan” şarkısının klibini sahnede ilk kez sevenleriyle paylaştı.

CEM ADRİAN SÜRPRİZİ

cem adrian gazapizm 660x440 1

“Ben ilk kez Harbiye Açıkhava’ya, Cem Adrian’ın Harbiye konserine konuk olduğumda çıkmıştım. Bugün de onsuz olmazdı” diyen Gazapizm, Cem Adrian’ı sahneye davet ederek seyircilerle birlikte hep bir ağızdan “Yaşanırsa Diye” şarkısını seslendirdi.

“Bu dünyada kadın olmanın, çocuk olmanın, hayvan olmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Hep birlikte güzel günleri, hep beraber kocaman bir sofraya oturmayı dileyelim ve asla vazgeçmeyelim” diyerek tüm kadınlar için “Kutlu Olsun Günün” ve “Karanfil” şarkılarını seslendirdi.

GAZAPİZM BANNER 2
BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR