Ana SayfaDünyadanHarry Styles'dan cinsiyetsiz marka: Pleasing

Harry Styles’dan cinsiyetsiz marka: Pleasing

Cinsiyet kalıplarının yıkılması gerektiğini düşünen ve özgürlük mesajını her fırsatta tekrarlayan Harry Styles, Pleasing adını verdiği kendi güzellik markasını kurdu. 

Harry Styles da tıpkı Pharrell, Selena Gomez, Rihanna, Lady Gaga gibi kendi markasını kuran müzisyenlerin arasına eklenen bir isim oldu. Her fırsatta cesur kostümler giyerek kadın ve erkek cinsiyetlerinin önemsiz olduğunu vurgulayan Styles, kültürel bir stil ikonu olma yolunda ilk adımını attı. Harry Styles’ın markasının adı Pleasing.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Dazed (@dazed)’in paylaştığı bir gönderi

29 Kasım’da satışı başlayacak olan Pleasing’in sloganı, adından da anlaşılabileceği gibi “Memnuniyetinizi bulun”. “Neşeli deneyimler, sınırları bulanıklaştıran ürünler” gibi mottolarla hayata geçen Pleasing’in ana fikrinde gizlemek yerine vurgulamak, gölgede kalmak yerine açığa çıkmak var.

Uzun yıllardır İngiliz stilist Harry Lambert ile birlikte çalışan Harry Styles’ın markası Pleasing’de cilt bakım ürünlerinin yanı sıra Styles ile özdeşleşen oje ve tırnaklar için eğlenceli süsleme alternatifleri olacak.

HARRY STYLES BANNER kopyasi

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR