Ana SayfaMüzikHarry Styles'ın beyazperdedeki yolculuğu

Harry Styles’ın beyazperdedeki yolculuğu

Müzik kariyerinin yanına oyunculuğu da ekleyen Harry Styles’ın beyazperdedeki yükselişi dikkat çekiyor. 

10 parmağında 10 marifet olan isimlerden biri Harry Styles. One Direction ile başladığı solo kariyerine 2017’den bu yana devam eden Grammy ödüllü Styles, müzik yolculuğundaki başarısına oyunculuğu da katmaya oldukça kararlı. Şarkıcılığı kadar oyuncu kimliğiyle de öne çıkmaya başlayan Styles’ın çok konuşulan filmi “Don’t Worry Darling”den beyazperdeye ilk adım attığı “Dunkirk”e kısa bir yolculuğa çıkıyoruz.

Dunkirk (2017)

Harry Styles 2017 yılında müzik kariyerinde solo ilerleme kararını aldığında, bu dönem onun oyuncu kimliğini sergilemesi için de güzel bir fırsat oldu. Christopher Nolan‘ın yazıp yönettiği, üç dalda Oscar kazanan savaş filmi “Dunkirk”te Alex karakterine hayat vererek beyazperdeye ilk adımını attı.

Eternals (2021)

Marvel’ın aynı isimli çizgi romanından uyarlanan ve insanlığın varoluşundan beri dünyayı koruyan, olağanüstü güçlere sahip bir grup kahramanın hikayesini konu edinen “Eternals” filminde Eros isimli karakteri canlandırdı.

Don’t Worry Darling (2022)

Ve Harry Styles‘ın rol alıp da en çok konuşulan filmi “Don’t Worry Darling”. Olivia Wilde‘ın yönetmenliğini üstlendiği filmin çekimleri sırasında çıkan aşk haberleri reklam mı derken, Wilde ile büyük bir aşk yaşamaya başlayan Styles‘la ilgili neredeyse her gün yeni bir haber alır olduk. İlişkileri reklam amaçlı olmasa da filmin duyurusunda oldukça işe yaradığı aşikar. 23 Eylül’de vizyona girecek bu filmde Styles, Jack Chambers‘ı canlandırıyor.

My Policeman 

2022 için Styles‘ın altın yılı diyebiliriz. Çünkü sadece film setlerinde değil sahnelerdeki varlığını da sürdürmeye devam etti. Bütün bu yoğunluk arasında 20 Mayıs’ta “Harry’s House” adlı albümünü çıkardı ve albümdeki ‘As It Was’ şarkısı dünya listelerinde ilk sıralara kadar yükseldi. “Don’t Worry Darling” konuşula dursun, 21 Ekim’de Prime Video’da yayınlanacak olan “My Policeman” ile Harry Styles’ı ikinci kez başrolde izleme fırsatını yakalayacağız.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR