Ana SayfarapHayki ve Can Kazaz “Şansım Var” için işbirliği yaptı

Hayki ve Can Kazaz “Şansım Var” için işbirliği yaptı

Türk rap ve alternatif müziğinin iki sevilen ismi Hayki ve Can Kazaz, “Şansım Var”da bir araya geldi.

Hayki ve Can Kazaz’ın sözlerini birlikte yazdığı, Can Kazaz’ın gitarıyla ayrı bir renk kattığı “Şansım Var”, EB’in downtempo altyapısı ve trap soul sound’uyla dikkat çekiyor.

İki farklı janradan sanatçının bir araya geldiği “Şansım Var” şarkısı, 24 Eylül’de Sony Music Türkiye etiketiyle yayınlanacak. Sözü ve müziği Hayki ve Can Kazaz, düzenlemesi Erol Şahin imzası taşıyan şarkı, bir yandan sistem eleştirisi yaparken diğer yandan da her ne olursa olsun her zaman bir şansın, bir umudun olduğunu anlatıyor.

HAYKİ BANNER 16

Can Kazaz ile uzun yıllardır birlikte müzik yapmak istediğini belirten Hayki, “Rap müziği sevdiğini ve ilgilendiğini bildiğim için bir teklifle gittim. O da bana demo bir şarkıyla geldi. Çok heyecanlandık. Trap soul bir iş çıktı ortaya. EB’nin muhteşem down tempo altyapısı ve Can’ın harika gitarları ve bizim vokal melodilerimizle sözler birleşince işte bu dedik” diyor.

CAN KAZAZ BANNER 19

Can Kazaz ise “Dürüst, samimi, eleştirel, yer yer kendimize yer yer sisteme sitem edip hepimizin yaşamında bir şansa sahip olduğumuz fikrini işledik” diyerek ekliyor: “Tek eksik farkındalık. İnsanları ‘Benim de bir şansım var diye haykırmaya davet ediyoruz.”

Şarkıyla birlikte görsel dünyasıyla da bir bütünlük ortaya koyulan şarkının klibinde ise yönetmen koltuğunda Bünyamin Ermiş oturuyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR