Ana SayfarockHayko Cepkin'in "Extreme-G" programı başladı

Hayko Cepkin’in “Extreme-G” programı başladı

Rock müziğin köklü isimlerinden Hayko Cepkin’in ünlü programı Extreme-G YouTube’da başladı. İlk bölümün konuğu Fatma Turgut oldu. 

Bugüne kadar CNN Türk ve Dream TV’de yayınlanan “Extreme-G” programı da yeni sezonuna YouTube’da başladı. Pilot arkadaşlarıyla beraber Fethiye’de Extreme-G Karakanatlar isimli bir şirket kuran Hayko Cepkin’le paraşüt tutkusu malum. Extreme-G Karakanatlar; yamaç paraşütü, yelken kanat turistik tandem uçuşları yanı sıra, base jump, wing suit, speed fly, mini wing, acro gibi tüm dallarda eğitim verebilen bir merkez.

Hayko Cepkin, Extreme-G’nin başladığını şu sözlerle duyurmuştu: “Havada da karada da muhabbet edip, pazarda deli yalamış gibi. sunumunu yaptığım, öz adrenalin programımız Extreme-G YouTube kanalımızda yayına girdi. Keyifli seyirler. İlk program konuğum sevgili Fatma Turgut. Sezon boyunca da pek çok ünlü konuğu her hafta itina ile uçurup pazar günleri saat 12:30 da azimle yayınlayacağız. Arada sürprizlerim olur muuu? Ofkooorz!”

İlk bölümün konuğu da Fatma Turgut oldu. Turgut, daha önce de esktrem sporlarla uğraştığını ve otomobil sporlarını çok sevdiğini söyledi. “Herkes hayatı boyunca en az bir kez böyle bir şey denemeli, başka hormonlar salgılıyorsun, duygusu çok farklı” diyen Turgut’a Cepkin’den destek geldi.

Fatma Turgut, 2018 yılında da Extreme-G’nin yeni sezonunun birinci bölümünde ilk konuk olarak yer almıştı.

Programın tamamını izlemek için;

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR