Ana SayfapopHazal Kazancı (Hazi)'nin yeni single'ı "Sayende" yayında

Hazal Kazancı (Hazi)’nin yeni single’ı “Sayende” yayında

Yıllarca ekranda sunucu olarak gördüğümüz Hazal Kazancı (Hazi), sunuculuğu bırakıp önce Karayipler’e sonra da Hawaii’ye taşındı. Hazi bu yılın ilk single’ı “Sayende” ile dinleyicisini selamlıyor.

Hazi’nin yeni müzik video’sunda hem Türkiye’den hem de yurtdışından kadınlar rol aldı. Karakter, mevki, dil, din ve daha başka bir çok açıdan farklı olan bu kadınların ortak noktası, hoşgörü. Senaryosunu Hazi’nin yazdığı etnik-elektronik şarkısı “Sayende”, Sayende Yaralı Duvar Gibiyim dörtlemesinin ilk teklisi.

HAZİ KİMDİR?

Hazal Kazancı müzisyen kimliğini, dokuz yaşında piyano çalarak ve beste yaparak oluşturmaya başladı. Darüşşafaka mezunu olan Hazal, okul yıllarında KASDAV liseler arası müzik yarışmasında ‘En İyi Beste’ ve ‘En İyi 2. Kadın Vokal’ ödülü olmak üzere çeşitli dallarda ödüller aldı. Aynı sene, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde tam burs ile Halkla İlişkiler bölümünü kazandı ve üniversite hayatının henüz başında; o dönemlerde adından çokça söz ettirecek olan, cover grubu Woo Hoo’nun solisti oldu. Jolly Joker Balans , Bronx Pi gibi mekanlarda yıllarca sahne aldı. Hazal Kazancı, Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Medya İletişim Sistemleri olmak üzere iki daldan başarıyla mezun oldu. Hazal, 2011-2016 yılları arasında Dream TV’de sunuculuk yaptı. 2017 yılında televizyona ve eğlence endüstrisine ara vermek isteyen Hazal, USLA ‘dan aşçılık sertifikasını alarak Karayipler’e taşındı. Şu anda Hawaii’de yaşamaktadır.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR