Ana SayfaHaberlerHBO dizileri BluTV’de

HBO dizileri BluTV’de

BluTV ve Warner Bros. Discovery yaptıkları ortak açıklamayla, BluTV’nin discovery+ içerikleri ve HBO dizilerini aynı anda sunan ilk dijital platform olacağını duyurdu.

Yapılan açıklamayla duyurulan iş birliği kapsamında discovery+ ve HBO içeriklerinin yanı sıra çocuk kanalları Cartoon Network ve Boomerang da BluTV platformuna eklenecek. Platformu halihazırda takip eden izleyiciler şu anda yılın en konuşulan HBO dizilerinden “The Last of Us”ın tadını çıkarırken, yılın geri kalanındaysa “White House Plumbers”, “The Idol” ve “Rain Dogs” gibi yeni HBO dizilerini ABD yayınından hemen sonra izleyebilecekler.

Yeni yapımların dışında HBO’nun uluslararası üne sahip “Game of Thrones”, “The Sopranos”, “Sex and the City”, “Chernobyl” ve “Entourage” gibi klasikleşmiş dizileri de tüm sezonlarıyla BluTV katalogundaki yerlerini alacak. Genişletilen anlaşmayla birlikte Warner Bros. Discovery’nin “Tamirat Tadilat”, “Altın Peşinde”, “Ağır Yaşamlar” ve “Hayalimdeki Ev” gibi sevilen programları da platforma eklenecek.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR