Ana SayfaDünyadanHeidi Klum ve Snoop Dogg'dan işbirliği

Heidi Klum ve Snoop Dogg’dan işbirliği

Süper model Heidi Klum, pop yıldızı olmak için beklenmedik bir hamle yaptı ve ilk single’ı için rapçi Snoop Dogg ile bir araya geldi. ”Chai Tea With Heidi’‘ adlı single 14 Ocak Cuma günü yayınlandı.

48 yaşındaki süper model, Snoop Dogg’la yaptığı iş birliği hakkında “Birlikte şarkı söylemek istediğim tek bir kişi olduğunu biliyordum” diye bahsetti. Yapımcı ikili Weddingcake de işbirliğine dahil oldu ve üçlünün ortak çabalarıyla, ”Chai Tea With Heidi” adlı parça ortaya çıktı.

Bu ortak çalışma, Heidi’nin 13 Ocak 2022’de yayınlanmaya başlayan “Almanya’nın Bir Sonraki Top Modeli” programının 17. sezonunun açılış parçası oldu. “Yeni sezon için şarkı düşünürken, bu yıl kendi şarkımı kaydetmem önerildi. Konfor alanımdan çıkmayı ve kendime meydan okumayı seviyorum. Bu yüzden kabul ettim” dedi.

Fotoğraf ikonu Rankin tarafından yönetilen müzik videosunda, Heidi neden bir podyum efsanesi olduğunu kanıtlıyor. Şarkının ve klibinin amacının insanları dans ettirmek ve eğlenmesini sağlamak olduğunu söyleyen Heidi, bu işbirliğiyle hayalini gerçekleştirdiğini söyledi.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR