Ana SayfarapHidra'dan yıllar sonra gelen Ezhel itirafı

Hidra’dan yıllar sonra gelen Ezhel itirafı

Türkçe rap’in çalışkan isimlerinden Hidra, Heja’nın YouTube kanalı Purplehej’e konuk oldu. Hidra küçükken yapılan bir yarışmada birinciliği Ezhel’e nasıl kaptırdığından Khontkar’la olan atışmasına pek çok soruyu yanıtladı.

“Ölüme İnat”la Türkçe rap dünyasında deprem etkisi yaratan Hidra, Heja’nın YouTube kanalına konuk oldu.

Hidra, 15 yaşında Ankara’da Kızılay’da bir sahnede yapılan freestyle yarışmasında yarı finali geçtiğini ama finalde birinciliği Ezhel’e kaptırdığını söyledi. “O zamanlar ismi Ais Ezhel’di, ve çok gençti. Ben de hayatımda ilk kez bir turnuvaya katılmıştım. Ödül de bir tane biraydı. 2008 ya da 2009 yıllarıydı, daha çocuktuk o zaman. Bakarsın yıllar sonra kozlarımızı paylaşırız” dedi.

“ŞİMDİ KAFA YAPIM DEĞİŞTİ”

Zamanında Şanışer ve Sokrat St hakkında “çok salladığını” söyleyen Hidra, “O dönem yaptıkları müziği basit görüyordum. Şimdi ikisiyle de bir konserde denk geldiğimde selamlaşıyorum. Gençtik, şimdi kafa yapımız değişti” dedi.

Hidra, geçtiğimiz yaz Khontkar’la da Twitter’da olan atışması hakkında da açıkyüreklilikle cevap verdi. Başarılı rap sanatçısı son dönemin tartışmalı ismi Khontkar hakkında, “Kendisinden inanılmaz nefret etmiyorum. Rahatsız edici bir karakteri var. Müziğini de sevmiyorum, orijinal olduğunu düşünmüyorum” dedi.

Programın tamamını izlemek için;

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR