Ana SayfaHaberler“House of the Dragon” 2. sezonuyla ilgili yeni detaylar belli oldu

“House of the Dragon” 2. sezonuyla ilgili yeni detaylar belli oldu

“Game of Thrones”un öncesini konu edinen HBO dizisi “House of the Dragon”ın merakla beklenen 2. sezonunun daha kısa süreceği açıklandı. Yeni sezonun 10 yerine 8 bölümden oluşacak olması dizinin hayranları için olası bir üçüncü sezon ihtimalini de arttırdı.

Geçtiğimiz senenin en çok konuşulan ve izlenen dizilerinin başında gelen “House of the Dragon” ilk sezonuyla heyecanı dorukta bırakmıştı. Hayranlarının merakla beklediği 2. sezonun çekimleri bugünlerde Birleşik Krallık’ta başlamak üzere. 2024 yaz aylarında yayınlanacağı daha önce duyurulan yeni sezonla ilgili önemli bir detay daha ortaya çıktı. Dizinin normalde tıpkı ilk sezonunun olduğu gibi ikinci sezonda da 10 bölümden oluşacağı planlanmıştı. Ancak edinilen yeni bilgiye göre yapılan yeni planlamada yeni sezonun bölüm sayısı hikaye akışı göz önünde bulundurularak 8 bölüme düşürüldü.

Bir HBO temsilcisi tarafından da onaylanan bu haber dizinin hayranları nazarında olası bir 3. sezon ihtimalini de oldukça yükseltti. Her ne kadar bu konuyla ilgili resmi bir açıklama henüz yapılmamış olsa da dizinin planlanan hikayede izlediği yola dair büyük bir ipucu içeren bu yeni haberle birlikte 2. sezonun ardından en azından bir sezon daha izleyebileceğimiz oldukça muhtemel. HBO’nun sonraki sezonlara çoktan yeşil ışık yaktığı ve tüm senaryoların önden sezonlara bölünmüş şekilde planlandığı da söylentiler arasında.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR