Ana SayfaDünyadanHuzurlarınızda Finneas'tan "The 90s"

Huzurlarınızda Finneas’tan “The 90s”

Profesyonel olarak FINNEAS olarak bilinen Amerikalı şarkıcı-söz yazarı ve prodüktör Finneas Baird O’Connell, kısa süre önce yeni şarkısı ve beraberindeki “The 90s” adlı müzik videosunu yayınladı. 

Bu şarkı, Finneas’ın 15 Ekim’de piyasaya sürülmesi planlanan ilk albümü Optimist‘ten bir single.

Albüm, geçtiğimiz Eylül ayında COVID-19 kurbanlarını anmak için yayınlanan “What They’ll Say About Us” de dahil olmak üzere on üç parçadan oluşacak. Geçen ay müzisyen, “A Concert Six Months From Now” başlıklı bir video daha yayınladı.

Yeni single, Finneas’ın doğduğu on yıl olan 90’lara bir övgü niteliğinde. Lirikler 90’ları şu anki on yıl ile yan yana getiriyor ve internetteki hayal kırıklığını dile getiriyor: “Ama beni kaydedebilirsin/ İnternetsiz bir dünya için/ Beni bu kadar kolay bulmalarından nefret ediyorum/ Sadece annemin adresini arayarak.”

Şarkıcı, Kuzey Amerika turuna 25 Ekim’de San Diego, California’da başlıyor.

FINNEAS, kız kardeşi Billie Eilish ile birlikte Yılın Yapımcısı, Klasik Olmayan ve En İyi Tasarlanmış Albüm, Yılın Kaydı, Yılın Albümü ve Yılın Şarkısı olmak üzere altı Grammy Ödülü kazandı. Ayrıca 2020’de Yılın Yapımcısı dalında iHeartRadio Müzik Ödülü kazandı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR