Ana SayfaDünyadanIDLES'dan yeni albüm "Crawler" yayınlandı

IDLES’dan yeni albüm “Crawler” yayınlandı

Ünlü İngiliz müzik grubu IDLES, dördüncü stüdyo albümü CRAWLER’ı  Partisan etiketi ve GRGDN Müzik temsilciliğiyle müzikseverlerle buluşturdu.

Eylül ayında albümden yayınladıkları başarılı teklileri “The Beachland Ballroom” ve geçtiğimiz günlerde dinleyicilerle buluşan yeni single’ları “Car Crash” ile hayranlarının heyecanına heyecan katan IDLES, CRAWLER ile şimdi tüm dijital platformlarda yerini aldı.

2020’de çıkardıkları Ultra Mono’nun devamı niteliğinde olan yeni albüm, grubun şimdiye kadar çıkardığı dördüncü albüm. 14 parçadan oluşan CRAWLER, Covid-19 salgını sırasında, Bath’daki ünlü Real World Studios’da kaydedildi. Albümün yapımcılığı ise Kenny Beats ve IDLES gitaristi Mark Bowe’a ait.

 

Yeni albüm CRAWLER, The Wheel ve The New Sensation gibi IDLES’ın şimdiye kadarki en “rahatsız edici şekilde heyecan verici” müziklerinin yanı sıra “Stockholm Syndrome” ve “Progress” gibi IDLES’ı yeni, heyecan verici bölgelere doğru iten taze dokuları ve deneyleri de içeriyor.

IDLES, yeni albümün çıkışını 18 Kasım Perşembe günü Londra’daki EartH’de, biletleri tükenen yeni konserleri ile kutlayacak. Bu samimi şov, grubun 2022’deki Birleşik Krallık turnesinden önce 5 parçadan oluşacak performansı yakından görme şansı sunacak.

 

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR