Ana Sayfaelektronikİlkay Şencan'dan yeni şarkı: "Dancing in the Dark"

İlkay Şencan’dan yeni şarkı: “Dancing in the Dark”

Elektronik sahnenin yetenekli isimlerinden İlkay Şencan, uzun bir aradan sonra yeni şarkısı “Dancing in the Dark”la dinleyicisini selamlyor. 

İlkay Şencan, B1 etiketiyle yayınlanan ”Dancing in the Dark”ı dinleyicilerinin beğenisine sundu.

İlkay Sencan, Burry Soprano’nun “Mary Jane” isimli parçasına yaptığı remake ile 2018’de ilk kez Türkiye’de 1 Numaralı sıraya yerleşti. Dynoro ile yayınladığı “Rockstar” remake’i – Post Malone’un 2017’de 21 Savage ile çıkardığı dünya hiti, İlkay’ın Spotify’da 2,6 milyondan fazla dinleyiciye ulaşarak ve 200 milyonun üzerinde YouTube görüntülemesi elde ederek çeşitli yayın platformlarında büyük destek kazandı.

ILKAYSENCAN

İlkay, Ocak 2020’de Belçikalı yapımcı Yves V ile işbirliği yaptı ve dans hiti “Not So Bad”i yayınladı, Eminem / Dido klasiği ‘Stan’den aşina olduğumuz sample’larla parça, EDM sahnesinde yüksek bir ivme yakaladı ve BBC Radio 1 ve Dimitri Vegas & Like Mike, Oliver Heldens & MK gibi DJ’ler tarafından uluslararası destek aldı.

Eylül 2020’de pop müzikte dünyaca başarısı bulunun Tove Lo’nun vokali ve elektronik müzik sahnesinde önemli bir yere sahip olan Alok ile birlikte “Don’t Say Goodbye” isimli parçayı yayınladı. İki aylık bir süreç içerisinde parça Spotify, Apple Music vb. çeşitli müzik platformlarında 150 milyondan fazla dinlenmeye ulaştı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR