Ana SayfaHaberlerIndie-pop grubu Lola Marsh'tan yeni şarkı: 'Love Me On The Phone'

Indie-pop grubu Lola Marsh’tan yeni şarkı: ‘Love Me On The Phone’

Şarkıcı Yael Shoshanna Cohen ve Gil Landau’dan oluşan İsrailli indie-pop grubu Lola Marsh, aralarında İstanbul’un da bulunduğu Avrupa turnelerinin ardından yeni teklileri ‘Love Me On The Phone’u bizlerle buluşturdu.

Yıllar önce bir arkadaş buluşmasında bir araya gelip müzik yapmaya başlayan indie pop ikilisinin yeni teklisi, 2020 yılında yayınladıkları “Someday Tomorrow Maybe” albümü sonrası ilk işleri. Renkli ritimler ve synth’lerden oluşan şarkı pandemide kapanma sürecinde yazılmış. Bir uzun mesafe ilişkisinden ilham alan parçanın sözleri ve enerjisi, zor dönemlerdeki aşkın acısından bahsediyor.

2016’da bir araya gelen grup, “You’re Mine” albümüyle oldukça başarılı bir çıkış yakalayıp adından söz ettirmişti. 2020 tarihli ‘Only For a Moment’ teklileri ile dünyada 50 milyondan fazla dinlenmeye ulaşan grubun turneleri beş konser yaptıktan sonra pandemi sebebiyle ertelenmişti. Turnelerine bu sene devam edebilen Lola Marsh, geçtiğimiz ay Salon İKSV sahnesinde İstanbullu dinleyicisiyle bir araya gelmişti.


lola marsh

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR