Ana SayfaDünyadanINNA ve DJ Gromee'den "Cool Me Down"

INNA ve DJ Gromee’den “Cool Me Down”

Polonyalı prodüktör ve DJ Gromee ile Rumen yıldız INNA “Cool Me Down” ile yeni bir işbirliğine imza attı. 

“INNA ile şarkı yapma fırsatım olduğu ve sonunda bunu dünyayla paylaşabildiğim için son derece mutluyum. Umarım ‘Cool Me Down‘u dinlediğinizde kendinizi en havalı yaz partisindeymiş gibi hissedersiniz” diyo Shares Gromee.

“Polonya’nın hit makinesi” olarak bilinen Gromee’nin kendi ülkesinde 10 platin single’ı var ve müziği Spotify’da 73 milyondan fazla ve YouTube’da 150 milyon kez dinlendi. Gromee, prestijli festivallerde de çalıyor. Bugüne kadar Mariah Carey, David Guetta ve Elton John gibi isimlerle sahneye çıktı. Şarkıları Polonya’daki listelerde yer alıyor.

INNA, uluslararası hitleri “Hot”, “Sun Is Up” ve “Déjà vu” ve Pitbull, Flo-Rida gibi büyük isimlerle yaptığı işbirlikleriyle elektronik dünyasının en heyecan verici seslerinden biri olmaya devam ediyor. INNA aynı zamanda Türkiye’de de çok sevilen bir sanatçı. INNA daha önce defalarca ülkemizde sahne aldı.

INNA Türkiye’nin yanı sıra memleketi Romanya, Japonya, Meksika, Arjantin, İspanya, Finlandiya, Polonya ve ABD’ye kadar birçok ülkede müzik listelerinde zirveye ulaştı. 2012’de INNA, YouTube’da 1 milyar izlenme sayısına ulaşan ilk ve tek kadın sanatçı oldu.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR