Ana SayfaHaberlerInterpol'den yeni haberler var

Interpol’den yeni haberler var

Interpol yeni albümüyle birlikte global bir sergi hazırlığı içerisinde olduğunu da duyurdu.

Interpol en son 2018 yılında “Marauder” adlı albümünü yayınlamıştı. Aradan geçen dört yılın ardından yedinci stüdyo albümleri “The Other Side Of Make-Believe” 15 Temmuz’da çıkıyor ve albümün yayınlanmasıyla birlikte grup global bir sergi de düzenlemeye hazırlanıyor.

Yeni albümdeki şarkılardan biri olan ‘Big Shot City’den adını alan sergi 15-17 Temmuz’da Londra’da, sonrasında ise Los Angeles, New York, Mexico City ve Tokyo’da sanatseverlerle buluşacak.

Fotoğrafçı Atiba Jefferson ve giyim markası Brain Dead iş birliği ile hazırlanan sergide Interpol fanları hem grupla tanışıp konuşma fırsatını yakalayacak hem de grup üyeleriyle soru cevap etkinliğine katılabilecek.

Sergide Jefferson‘ın albümün yapım sürecinde çektiği Interpol fotoğraflarının yanı sıra sınırlı sayıda üretilen grup tişörtleri, özel bir fanzin ve Jefferson‘ın Girl Skateboards iş birliğiyle tasarladığı kaykaylar da yer alacak.

15 Temmuz’u iple çekerken, Interpol’ün son albümünden en sevdiğimiz şarkısı ‘If You Really Love Nothing’i dinlemeye ne dersiniz?

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR