Ana SayfapopIşıl Ayman'dan yeni şarkı: "Hep Aşktan"

Işıl Ayman’dan yeni şarkı: “Hep Aşktan”

Z kuşağının pop müzikteki gelecek vaadeden temsilcilerinden, 16 yaşındaki genç müzisyen Işıl Ayman, yeni single çalışması “Hep Aşktan”ı dinleyicisiyle buluşturuyor.

Saki Çimen ve Çağan Şengül gibi isimlerle de şarkılar yapan ve ünlü dizi “Menajerimi Ara”nın jenerik müziği “Koş Koş Koş”a yaptığı cover’la ilgi gören Işıl Ayman, yeni şarkını özgür kalplere hediye ediyor.

Z kuşağının en popüler temsilcisi olan Işıl Ayman, Z kuşağının en büyük sorununun hızlı üretip hızlı tüketmek olduğunu söylüyor: “Eski dönemlerdeki gibi yeni bir çalışma yayınlamak için aylarca beklemek mecburiyetinde değilim, bu bir yandan avantaj gibi görünse de hızlı tüketildiği için zaman zaman dezavantaja da dönüşebiliyor. Biz çok hızlı düşünüyor, hızlı üretiyor ve hızlı tüketiyoruz. Elbette ki saygın müzisyenler gibi benim amacım da kalıcı olan eserler bırakmak. Daha yolun en başındayım.”

ISILAYMAN

Işıl Ayman’ın yeni çalışması “Hep Aşktan”ın düzenlemesi son dönemin en popüler ve başarılı aranjörleri The Colony ev sahipliğinde Arem Özgüç ve Arman Aydın imzası taşıyor. Kendi solo ve proje çalışmaları ile kariyerinde hızla ilerleyen Işıl Ayman’ın yeni çalışması Merzigo Music Distribution etiketiyle yayınlandı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR