Ana Sayfapopİstanbul Arabesque Project'ten "Küskünüm"

İstanbul Arabesque Project’ten “Küskünüm”

İstanbul Arabesque Project, 10. yıl özel albümü Sende Kalmış (Burhan Bayar & Şakir Askan Şarkılarıyla) yeni klibi “Küskünüm”ü yayınladı.

Müslüm Gürses’in 1986 yılında Bayar Müzik’ten çıkan ilk albümünün isim şarkısı olan “Küskünüm”, seneler sonra yine Bayar Müzik etiketiyle ve bu kez Istanbul Arabesque Project yorumuyla müzikseverlerle buluşuyor.

Kurulduğu günden bugüne her nefesinde arabeski samimiyetle yorumlayan, bu sebeptendir ki yıllardır çalışmaya, üretmeye, konserler vermeye devam edebilen Istanbul Arabesque Project, başucu şarkılarından “Küskünüm” ile bir kez daha Müslüm Baba’ya selamlarını gönderiyor.

Sözleri Şakir Askan’a müziği Burhan Bayar’a ait olan eserin yeni versiyonunun düzenlemesi Istanbul Arabesque Project’e ait. Eserin miks mastering çalışmalarında ise Barış Büyük imzası bulunuyor.
Istanbul Arabesque Project, 1986 yılında Bayar Müzik’ten Müslüm Gürses yorumuyla yayınlanan “Küskünüm”ü, yıllar sonra büyük müzik adamı Burhan Bayar’ın yapımcılığında Bayar Müzik etiketi ile yayınlamaktan büyük gurur ve mutluluk duyduğunu söylüyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR