Ana Sayfaelektronikİtalya'yı kasıp kavuran Türk: Berkcan Demir

İtalya’yı kasıp kavuran Türk: Berkcan Demir

Geçtiğimiz yıl “Hopes” single’ını çıkaran Berkcan Demir, 5 milyon dinlenmeye ulaştı. Warner Music Group etiketiyle single çıkaran Demir, Juventus-Milan maçında şarkısı çalınınca büyük bir kitleye ulaştı.

Berkcan Demir isimli genç yetenek, 5 milyon dinlenmeye ulaştı. Genç sanatçı, “Devil” şarkısı ile tekrar dinleyicisinin karşısına çıktı.

Warner Music Group etiketiyle sıngle çıkaran Berkcan Demir, tüm platformlarda 5 milyon dinlemeye ulaştı. Bütün MTV’lerden destek alan Demir’e özellikle İtalya’da ilgi büyük. Hopes şarkısı geçen yıl Juventus-Milan maçında çalınınca büyük bir kitleye ulaştı. Genç yetenek, geçtiğimiz yıl Milano’da düzenlenen Wired Next Festivaline davet edildi.

Demir, şimdi Fakin (Efecan Balıkçıoğlu) ortaklığı ile oluşturduğu “Devil” adlı parçası ile tekrar dinleyicileriyle buluştu. J Balvin ile aynı sahneyi paylaşan Berkcan, “Şu ana kadar çok güzel tepkiler alıyorum. Hem Türkiye’de hem de yurt dışında daha önemli işlere imza atmak istiyorum. İtalya’da bana gösterilen ilgi beni daha da motive etti” dedi.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR