Ana SayfaHaberlerJames Gunn'dan yeni bir "Superman" filmi geliyor

James Gunn’dan yeni bir “Superman” filmi geliyor

James Gunn, yepyeni bir “Superman” filmiyle geleceklerini duyurdu, ancak Henry Cavill’siz bir Superman’e ne kadar hazırız, tartışılır.  

Superman fanları sizlere hem üzücü hem de güzel bir haberimiz var. DC Studios’un eş başkanı James Gunn yeni bir “Superman” filmi yazmaya başladığını duyurdu! Bununla da kalmadı, Superman karakteriyle son yıllarda özdeşleşmiş olan Henry Cavill‘in projeye dahil olmayacağını açıkladı. DC Studios‘un yeni yıldaki ilk projesi olacak yeni film, Superman‘in hayatının ilk evresine odaklanacak, Cavill’in projede yer almamasının nedeni de daha genç bir Superman‘in söz konusu olması.

Henry Cavill‘in bu konuyla ilgili kendi Instagram hesabından yaptığı duygu yüklü paylaşım ise sevenlerini biraz üzmedi değil: “Bu üzücü bir haber. Artık Superman olarak geri dönmeyeceğim. Stüdyo tarafından Ekim ayında geri döneceğimin duyurusu yapıldıktan sonra, bu haberi sizlere vermek kolay değil, ama hayat bu. James ve Peter‘ın inşa ettiği evrene saygı duyuyorum. Onlara bu yeni evrende bol şans ve mutluluk diliyorum” 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Henry Cavill (@henrycavill)’in paylaştığı bir gönderi

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR