Ana SayfaHaberlerJames Hetfield sahnede duygusal anlar yaşadı

James Hetfield sahnede duygusal anlar yaşadı

Geçtiğimiz hafta Brezilya’da sahne alan Metallica‘nın solisti James Hetfield, bir Metallica klasiği olan ‘Sad But True’ şarkısını seslendirmeden önce sahnede oldukça samimi ve duygusal açıklamalarda bulundu.

58 yaşındaki Hetfield, yaşlılığı ve güvensizlik hissiyle ilgili şu sözleri söylemiş: “Açıkçası buraya gelmeden önce pek iyi hissetmiyordum. Biraz güvensiz hissediyorum, ben yaşlı bir adamım, artık eskisi gibi çalamıyorum. Kafamın içinde kendi kendime söylediğim saçmalıklar. Ben de bu arkadaşlarla konuştum ve onlar bana yardım etti, bu kadar basit. Bana sarıldılar ve sahnede zorlanırsam bana yardımcı olacaklarını söylediler. Bu benim için çok şey ifade ediyor.”

Bu açıklamadan sonra Lars Ulrich, Kirk Hammet ve Robert Trujillo Hetfield‘e sarıldı ve Hetfield gözyaşları içinde dinleyicilere dönerek “Sizi burada görmek beni yalnız hissettirmiyor. Yalnız değilim. Siz de değilsiniz.” sözlerini söyledi. Yıllardır alkol problemiyle boğuşan Hetfield, 2019’da rehabilitasyon tedavisine başlamıştı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR