Ana SayfarapJanset'ten yeni single: "Oh Yes!"

Janset’ten yeni single: “Oh Yes!”

Türk asıllı İngiliz MC Janset, Red Bull Records etiketli yeni single’ı “Oh Yes!”i müzikseverlerin beğenisine sundu.

Janset, Türkçe ve İngilizce sözlere sahip “Oh Yes!” şarkısını yayınladı. Klip yayınlandığında dünyaca ünlü rapper Busta Ryhmes’tan da alkış alan Janset, Clash ve Trench gibi mecralardan da övgü dolu yorumlar alıyor.

Janset, İngilizce ve Türkçe sözlere sahip “Oh Yes!”i hayatta ne olursa olsun umutlu kalmayı hatırlatmak için yazdığını söylüyor ve ekliyor: “İnsanların modunu yükseltecek bir şeylere sahip olmanın önemli olduğunu düşünüyorum. Zor zamanlarda güzel şeyleri kendine çekmeyi anlatan bir şarkı yazmak istedim. Bakış açısının her şeyi değiştirebildiğini az da olsa anlatmak da… Eğer kendi gerçekliğimizi değiştirmek istiyorsak önce düşüncelerimizi değiştirmemiz gerek. Bu yüzden şarkımda iyi hissettiren bir mantra var ve umarım dinleyenlerin ruhuna da iyi gelir.”

JANSET

Janset, “Acaba” şarkısıyla İstanbul’daki Red Bull Warm Up 2019’a seçildi. Janset’in yeni single’ı “Oh Yes!” ise Red Bull Records tarafından yayınlanan en yeni yapım. Londra’da yaşayan ama çalışmalarına İstanbul’da da devam eden Janset, plak şirketi ile çalışan en yeni isim.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR