Ana SayfaDünyadanJARV IS…’den sinematik turne: Beyond the Pale

JARV IS…’den sinematik turne: Beyond the Pale

İlk albümleri Beyond The Pale’e gelen övgülerin ardından Jarv Is…, dijital mecrada “Beyond the Pale… Live from the Centre of the Earth” ismini verdikleri bir turneye çıkmaya hazırlanıyor.

2020 Kasım ve Aralık aylarında dijital mecrada gerçekleşecek olan bu turne için, grup üyelerinin İngiltere’de “Peak Cavern” olarak bilinen mağarada gerçekleştirdiği performansları Iain Forsyth and Jane Pollard’ın yönetmenliğinde film haline getirildi.Grubun uzun yıllardır Pulp’tan da tanıdığımız solisti Jarvis Cocker, film şeklinde sunulacak turneyi şöyle açıklıyor:

“Beyond the Pale, kısmen seyircilerin önünde canlı olarak yazılmış ve kaydedilmişken, bu sene turneye çıkamayacak olmak çok tuhaf hissettirecekti. Neyse ki arkadaşlarımız Iain ve Jane bir fikir sundular ve ekipmanlarımızı bir mağaranın içine kurarak çalmamızı istediler. Bu performansın sonucunda konser vermenin yeni bir yolunu keşfetmiş olduk.”Grubun turneye çıkmayı planladığı her şehir ve kasabada gösterilecek olan filmde, Beyond the Pale’de yer alan tüm şarkıların canlı performansları yer alacak. Konser biletleri turne süresi boyunca Jarv Is sevenler için geçerli olacak ve izleyiciler dilediklerinde çevrimiçi olarak konserleri seyredebilecek.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR