Ana SayfaHaberlerJenna Ortega “Beetlejuice 2”da yer alabilir

Jenna Ortega “Beetlejuice 2”da yer alabilir

“Wednesday”in yıldızı Jenna Ortega’nın, Tim Burton’ın klasik filmi “Beetlejuice”un devam filminde yer alacağı konuşuluyor.

Son ayların en beğenilen televizyon işlerinden “Wednesday” ile birlikte yıldızı parlayan Jenna Ortega bu sene çekimlerinin gerçekleşmesi planlanan “Beetlejuice 2”nun kadrosunda yer alabilir. Yapımcıları ve yönetmenleri arasından Tim Burton’ın yer aldığı “Wednesday”de Addams Ailesi’nin en sevilen üyelerinden Wednesday Addams’a yeni bir yorum katan genç yıldız kariyerinin en hareketli günlerini yaşıyor.

Aynı zamanda bugün tüm dünyada gösterime giren “Scream 6” filminde de yer alan Ortega’nın, bir kez daha Burton ile bir araya gelme olasılığı oldukça yüksek. Tim Burton’ın bir süredir 1988 yapımı kült klasiği “Beetlejuice”a bir devam filmi çekmek üzere çalıştığı biliniyordu. Projeyle ilgili sızan ilk söylentilere göre Michael Keaton ve Winona Ryder orijinal rollerine geri dönecek. Ortega’nın ise “Beetlejuice 2”da Winona Ryder’ın canlandırdığı Lydia karakterinin kızı olarak karşımıza çıkması bekleniyor.

Filmin çekimlerinin bu yıl Mayıs sonu ya da Haziran başında Londra’da tamamlanması bekleniyor. Ancak söylenenlere göre henüz projenin hazırlık aşamaları tamamlanmış değil ve resmi bir duyuru için oldukça erken olduğu söyleniyor. Tim Burton’ın kariyerinin en sevilen filmlerinden “Beetlejuice”a bir devam filmi çekiyor olması bile hayranlarını şimdiden heyecanlandırdı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR