Ana SayfaHaberlerJennifer Aniston ve Julia Roberts yeni bir film için bir arada

Jennifer Aniston ve Julia Roberts yeni bir film için bir arada

Hollywood’un en sevilen oyuncularından Jennifer Aniston ve Julia Roberts yeni bir komedi filminde birlikte rol alacaklar. Henüz adı belli olmayan projenin yönetmenliğini “Palm Springs” ile adını duyuran Max Barbakow üstlenecek.

Birkaç hafta önce gerçekleşen 80. Altın Küre Ödül Töreni sırasında ünlü oyuncu Jamie Lee Curtis, 2003 yapımı modern komedi klasiği “Freaky Friday”in olası bir devam filmi için hazır olduğunu söylemişti. Beden değiştirme komedilerinin en meşhur örneklerinden olan film için resmi bir açıklama gelmese de haber beklemediğimiz bir yerden geldi. “Freaky Friday”in devamı ya da yeniden çevrimi değil ancak yeni bir özgün “beden değiştirme” hikayesiyle Jennifer Aniston ve Julia Roberts’ı bir kez daha bir arada izleyeceğiz.

Daha önce 2016 yapımı “Mother’s Day”de başrolleri paylaşan ikili yedi yıl aradan sonra tekrar yan yana geliyor. Henüz adı ve hikayesiyle ilgili detayları belli olmayan komedi filminde muhtemelen Jennifer Aniston ve Julia Roberts’ı ruhları birbirlerinin bedenlerine girmiş bir halde izleyeceğiz. Filmin yönetmen koltuğundaysa, “Groundhog Day”i anımsatan konusuyla ilgi çeken 2020 yapımı “Palm Spring”in senaristi ve yönetmeni olarak tanıdığımız Max Barbakow oturacak.

Filmin yapım hakları için beş büyük yayın platformu ve yapım şirketinin sürdürdüğü yarışı Amazon Stüdyoları kazandı. 90’lı yılların romantik-komedilerini anımsatan yeni yapımların geçtiğimiz iki yılda gişede büyük bir karşılık bulmasının bu proje için şirketlerin girdiği yarışı kızıştıran asıl sebep olduğu söyleniyor. Aynı zamanda yıldız oyuncu Margot Robbie’nin film şirketi LuckyChap de filmin yapımcı ortaklardan biri olacak.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR