Ana SayfaDünyadanJessie J: "Kendimi sevmek için şarkı söylemeliyim"

Jessie J: “Kendimi sevmek için şarkı söylemeliyim”

Dünyaca ünlü İngiliz pop müzik şarkıcısı Jessie J, takipçileriyle düşük yaptığını öğrenmesine rağmen Los Angeles’taki konserini iptal etmediğini paylaştı. 

“Bang Bang” ve “Price Tag” gibi şarkılarıyla listeleri alt üst eden pop müzik şarkıcısı Jessie J, sosyal medya hesaplarında kişisel bir durumunu takipçileriyle paylaştı. Sanatçı, uzun zamandır bebek beklediğini ancak öğle saatlerinde düşük yaptığını öğrendiğini, buna rağmen konserini iptal etmeyeceğini çünkü şarkı söylemenin ona iyi geldiğini yazdı.

33 yaşındaki sanatçı “Üzüntüm çok büyük. Güçlü olduğumu biliyorum ve iyi olacağımı biliyorum” dedi ve ekledi:

“Dün sabah bir arkadaşımla ‘Yarın gece LA’deki konserimi tüm izleyicilere hamile olduğumu söylemeden nasıl atlatacağım’ diyerek gülüyordum. Doktora gittim ve bebekten kalp atışı sesi almadığını söyledi. Tek başıma bebek sahibi olmak istiyordum. Çünkü tek istediğim buydu ve hayat kısa. Hamile kalmak başlı başına bir mucizeydi ve asla unutamayacağım bir deneyimdi ve tekrar yaşayacağımı biliyorum.

Ayrıca dünyanın her yerindeki milyonlarca kadının bu acıyı ve çok daha kötülerini hissettiğini biliyorum. Tanıdıklarıma ve tanımadıklarıma bağlı hissediyorum. Biliyorum bazı insanlar iptal etmeliydin diyecek. Gençken neşe için, ruhumu doldurmak ve kendimi sevmek için şarkı söylemeye başladım, bu hiç değişmedi ve bunu kendi yolumla yapmalıyım. Şu anda olabileceğim kadar kendim olmak istiyorum.”

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Jessie J (@jessiej)’in paylaştığı bir gönderi

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR