Ana SayfaDünyadanJustin Timberlake, Britney Spears ve Janet Jackson'dan özür diledi

Justin Timberlake, Britney Spears ve Janet Jackson’dan özür diledi

Justin Timberlake, Britney Spears’ın ses getiren belgeselinden sonra ilişkileri sırasında ve sonrasında Britney Spears’a olan davranışlarından ötürü özür dilediğini açıkladı.

Timberlake aynı zamanda Super Bowl performansları sırasında Janet Jackson’ın yanlışlıkla göğsünü açtığı için de özür diledi.

Justin Timberlake ve Britney Spears, 1999- 2002 yılları arasında, Timberlake henüz NSYNC grubunun bir elemanıyken birlikte oldu. Ayrılmalarından sonra “Cry Me A River” şarkısında, Britney’e benzer bir oyuncu ile kamera karşısına geçerek Britney’i kendisini aldatmakla suçladı.

Justin Timberlake yıllar sonra Instagram hesabından şu açıklamayı yayınladı: “Her ikisinden de özellikle Britney Spears ve Janet Jackson’dan özür dilemek istiyorum, çünkü bu kadınları önemsiyorum ve onlara saygı duyuyorum ve başarısız olduğumu biliyorum. Ayrıca kısmen yanıt vermeye mecbur hissediyorum çünkü dahil olan herkes daha iyisini hak ediyor ve en önemlisi, çünkü bu bütün kalbimle parçası olmak istediğim bir durum. Sektör kusurlu. Erkekleri, özellikle de beyaz erkekleri destekliyor. Ayrıcalıklı bir konumda olan bir adam olarak bu konuda ses çıkarmam gerekiyor. Cehaletim yüzünden bunların benim de hayatımda olduğunu fark etmedim. Ama başkalarının bir daha aşağı çekilmesinden hiçbir zaman faydalanmak istemiyorum.
Kariyerim boyunca bunlarla başa çıkmak konusunda mükemmel değildim. Bu özrün ilk adım olduğunu ve geçmişi affetmediğini biliyorum. Tüm bunlarda kendi yanlış adımların sorumluluğunu üstlenmek ve bunun bir parçası olmak istiyorum. Sevdiğim ve sevdiğim insanların iyiliğini çok önemsiyorum. Daha iyisini yapabilirim ve daha iyisini yapacağım.”

90’ların sonunda “evlenene kadar bekaretini saklayacağını” açıklayan Britney Spears’tan sonra Justin Timberlake ilişkileri olduğu dönem birlikte olduklarını açıklamıştı. Janet Jackson ise, Super Bowl olayından sonra MTV ve pek çok kurum tarafından kara listeye alınmış, Timberlake de o dönem Jackson’ın arkasında duran bir tavır sergilememişti.

Justin Timberlake’in açıklamalarından sonra, aktris Jessica Biel, ünlü sanatçının eşi, “Seni seviyorum” diyerek kalp atan bir yorum yazdı.

BANNER 7

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR