Ana SayfaHaberlerKadebostany Şampiyonlar Ligi Finali'nde sahnede

Kadebostany Şampiyonlar Ligi Finali’nde sahnede

Kadebostany‘nin 2 Haziran Cuma günü yayınlanacak dördüncü albümü “Play This at My Funerals” şimdiden büyük merak uyandırırken. Guillaume de Kadebostany, albümü takip eden hafta, Şampiyonlar Lig Finali’nde sahne almak üzere 9 Haziran gecesi Yenikapı Meydanı’nda olacak. 

Büyük beğeni toplayan Kadebostany, son 10 yılda hızla yükselen bir yörüngede. Kadebostany Cumhuriyeti’nin sınırsız kurgusal hali ile çevrili Guillaume de Kadebostany’nin vizyoner yaklaşımı, onu müziğin modern pop müziğin en yaratıcı yeteneklerinden biri haline getirdi.

“Play This at My Funerals”, Guillaume de Kadebostany’nin kendi cenazesinde çalınmasını isteyeceği bir dizi parçayı temsil eden son derece kişisel bir albüm. 12 şarkıdan oluşan albüm folk ve elektroniğin birçok halini içieriyor.

Albüm birkaç yıl içinde Lozan, İstanbul, Kiev, Atina ve Paris’te kaydedildi. Bu arada albümde  bir sürü de işbirliği yer alıyor ki bunlar biri de çok sevdiğimiz Barış Demirel. Barış dışında ise Yunanistan merkezli art-pop Vassilina, Fransız şarkıcı Angie Robba ve Rumen şarkıcı Valeria Stoica gibi yetenekli vokalistler de mevcut.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR