Ana SayfaDünyadanKadebostany'den yeni single alarmı: “Take Me To The Moon"

Kadebostany’den yeni single alarmı: “Take Me To The Moon”

Kadebostany, cuma günü yayınlanacak yeni single’ı “Take Me To The Moon” ile 2021’e güçlü bir başlangıç yapıyor.

İlk anda ortaya çıkan zarif çekiciliğiyle, bu muhteşem yeni single, Kadebostany’nin modern pop ustalığının son ürünü olarak dikkat çekiyor. Zaten koltuğunun altında listelerde zirveye ulaşan şarkılara sahip, türe meydan okuyan yapımcı ve besteci Guillaume de Kadebostany bir sonraki dönemin tanımlayıcı müziğini yapıyor ve “Take Me To The Moon” ile tavrıyla başka bir pop şarkısı sunuyor.

“Take Me To The Moon ”, Valeria Stoica’nın yüce sesiyle büyütülen zamansız melodileri oluşturmak için zarif gitar melodilerinin, cesur ritimlerin ve elektronik manzaraların kusursuz bir şekilde bir araya geldiği ışıltılı ve unutulmaz bir şarkı. “Take Me To The Moon ”, yakında çıkacak olan Ep’in ilk şarkısı. DRAMA – Act 2 , 2020’de piyasaya sürülen ve çok beğenilen DRAMA – Act 1‘ in devamı niteliğinde olacak ve  bu yıl yayınlanacak.

Söz yazarı ve yapımcı Guillaume de Kadebostany, nam-ı diğer Başkan Kadebostan olan Kadebostany, “Castle in the Snow”, “Mind if I Stay”, “Early Morning Dreams,”, “Save Me” ya da Beyoncé’nin “Crazy in Love”’ına getirdiği yeni yorum ile (Grinin 50 Tonu) büyük başarı kazandı. Kavramsal Kadebostany Cumhuriyeti bayrağı altında Kadebostany, tekil pop müzik markası, benzersiz görsel kimliği ve muazzam canlı performansları ile hızla geniş bir alanda dikkat çekti.

Kadebostany’nin şarkıları Youtube’da 1 milyardan fazla dinleyiciye ulaştı. Ekip, son birkaç yılda 25’ten fazla ülkede, Sziget, Chill Out, Fusion, Montrö Caz Festivali, Dour gibi önemli festivaller de dahil olmak üzere 500’den fazla canlı performans sergiledi.

BANNER 8

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR