Ana SayfaalternatifKalben'den "Şanssız Mücadeleci" yayınlandı

Kalben’den “Şanssız Mücadeleci” yayınlandı

Alternatif sahnenin popüler isimlerinden Kalben, bu kez kanunun hakim olduğu yeni şarkısı “Şanssız Mücadeleci”yle dikkatleri çekiyor. 

Kalben’in uluslararası bir ekip ile yaptığı Şanssız Mücadeleci karantina günlerinde sevgisiz, temassız ve aşksız kalanlara umut oluyor. Teoman ile düet çalışması “Robot Kozmonot”tan sonra hızını kesmeyen müzisyen, uluslararası bir ekiple çalıştığı “Şanssız Mücadeleci” adlı şarkıda yine yepyeni seslerle dans ediyor ve doğduğu, büyüdüğü topraklardan yükselen ezgilere yer veriyor.

Kalben “Şanssız Mücadeleci”yi şu sözlerle anlatıyor:

“Hepimiz başımıza gelenlerle baş etmeye çabalıyoruz. Sevgisiz, temassız ve aşksız hissediyoruz. Bu şarkı her koşulda sevebilmek, göğe bakarak yürüyebilmek, sevdiklerimizle birlikte söyleyip çiçeklenmek umuduyla yazıldı. Özlediğimiz sofralara, özgür günlere, birbirimize dokunmanın heyecanına…”

Farklı işleriyle dikkat çeken Başak Soysal’ın yönettiği Şanssız Mücadeleci’nin klibinde sürpriz bir isim karşımıza çıkıyor. Kalben başrolü usta oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan ile paylaşıyor.

Hoş Bir Seda adlı yapım şirketinden çıkan single DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda 21 Mayıs’ta yerini alıyor. Kapak çalışmasındaki sanat eseri Hilal Polat’a, kapak tasarımı ise Kalben’in Kalp Hanım‘da da çalıştığı Volkan Ölmez’e ait.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR