Ana SayfarapKamufle ve Ahiyan'dan Vio Sensei anısına şarkı

Kamufle ve Ahiyan’dan Vio Sensei anısına şarkı

19T albümünün ilk bölümünü Şubat sonunda dinleyiciyle buluşturan Kamufle, şimdi de albümün üçüncü bölümünü sunuyor. Albümde Kamufle’nin Ahiyan’la birlikte kaydettiği “Gül Dikenleri” parçası, genç yaşında kaybettiğimiz Vio anısına hazırlandı.

Birinci ve ikinci bölümlere nazaran, bu kez Kamufle, dinleyeni kendi iç dünyasına yolculuğa davet ediyor. 19T Part 3’te sıkışmışlık hissi ve hayatımızda yaşadığımız zorlukların üstesinden gelmek için  hepimizin verdiği o mücadeleyi kaleme alan bir tavır hakim. Seride bulunan “Gül Dikenleri” isimli şarkıda Kamufle’ye son yılların en farklı genç yeteneklerinden Ahiyan eşlik ediyor. Bu ilgi çekecek işbirliğine imza atan ikili şarkıyı yakın tarihte kaybettiğimiz Vio Sensei anısına hazırladı. “Kış Kış” ve “Kader Dahi Bilmez” adlı şarkılarıyla da dikkatleri üzerine çekecek Kamufle’nin albümünün bu bölümünde de her zamanki gibi altyapılarda Da Poet imzası dikkat çekiyor.

Mix ve mastering işlemleri Buğra Kunt’a ait olan ve bugün tüm dijital platformlarda dinleyiciyle buluşan albümden, “Kış Kış” şarkısının konser ve stüdyo görüntülerinden oluşan ve Oğuzhan Üstün tarafından kurgulanan videosu da yayınlandı.

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

KAMUFLE 19 T’NİN BİR BÖLÜMÜNÜ YAYINLADI

EZHEL VE KAMUFLE DÜETİNDE KAAN BOŞNAK SÜRPRİZİ

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR