Ana SayfaDünyadanKanye West ve Drake barıştı

Kanye West ve Drake barıştı

Albümlerini kısa zaman aralıklarıyla paylaşan ezeli rakipler Kanye West ve Drake, birlikte olan fotoğraf ve videolarını sosyal medya hesaplarında paylaştı. 

Kanye West ve Drake nihayet barıştı!

Uzun zamandır söz düellosu yapan ikili ateşkes yaptı ve dostluklarını ilan etti. Ye, salı gecesi Drake ve J Prince ile olan fotoğrafını paylaştı ve altına barış güvercini emojisi koydu. Drake de kendisinin ve Ye’nin komedyen Dave Chappelle ile sosyalleştiği videoları paylaştı.

Bu barışmanın ilk adımını ise Ye’nin attığı biliniyor. Sanatçı, geçen hafta Drake’e ulaşıp onu hapisteki çete lideri Larry Hoover için organize edilmiş bir Los Angeles konserine davet etti.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

ye (@kanyewest)’in paylaştığı bir gönderi

İkili arasındaki kavga Drake’in Ye’yi çocuğu olduğunda bunu basına sızdırmakla suçlamasıyla başlamıştı. Ye de Drake’in ev adresini sosyal medya hesabında paylaşmıştı. Trippie Redd’in yeni şarkısı ‘Betrayal’ın içerisinde Drake’in Kanye için söylediği sözler yer alıyordu.

KANYEWEST

Kanye West’in paylaştığı fotoğraf 3 milyondan fazla beğeni alırken, Drake’in paylaştığı video da 2 buçuk milyon beğeni aldı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

champagnepapi (@champagnepapi)’in paylaştığı bir gönderi

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR