Ana SayfaDünyadanKanye West'ten Pete Davidson'a göndermeli şarkı: "Easy"

Kanye West’ten Pete Davidson’a göndermeli şarkı: “Easy”

Suların asla durulmadığı Kanye West cephesinden haberler bitmek bilmiyor. Ye, geçtiğimiz cuma yayınladığı yeni şarkısı “Easy”de eski karısıyla çıkan Pete Davidson’a gönderme yapıyor. 

Kanye West ve Kim Kardashian’ın yılan hikayesine dönen boşanma süreci, anlaşılan o ki dünyaca ünlü rapçiye ilham vermeye devam ediyor. Ye, geçtiğimiz günlerde The Game ile birlikte yayınladığı “Easy” şarkısında hem hayatından, hem çocuklarından, hem de boşanma aşamasında olduğu karısı Kim Kardashian’ın yeni sevgilisi komedyen Pete Davidson’a göndermeler yapıyor.

KANYEWEST

Şarkıda şu sözler dikkati çekiyor: “Tanrı beni o kazadan, Pete Davidson’ın kıçına tekme atabilmem için kurtardı”. Ye’nin bahsettiği kaza 2002 yılında neredeyse ölümün kıyısından döndüğü büyük kaza. Ye’nin stüdyodan eve dönerken geçirdiği bu kazada çenesi parçalanmış, çenesine metal bir plaka yerleştirilmiş ve iyileşmesi için epey uğraşılmıştı.

Ye, şarkıda yeni sevgilisi Uncut Gems oyuncusu Julia Fox’a ilişkin de “Biliyorum Illuminati deliye dönecek ama yeni s…tüğüm epey kötü!” diyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR